reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny pytanie [emoji5] wyszłam do domu ma święta i od wczoraj zauwaŻyłam niewielkie ilości galaretowego śluzu raz taki metny raz jakby żółty. Czy to może być czop??

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Może byc, mój taki był, ciężko go pomylić z jakimś innym sluzem.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może byc, mój taki był, ciężko go pomylić z jakimś innym sluzem.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie od razu o tym pomyślałam ze to czop chociaż ten żółty kolor mnie zmylil... Ale może być ciekawie bo kłuję mnie w pochwie dosc nisko... ciekawe święta mogą być

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to Grabcia jak zwykle my cos ja od 13 na trakcie porodowym teraz wróciłam na salę ale przymusowo bo na trakcie się zadymilo i jest akcja straż pożarna itp rzeczy. A my cóż synek chyba chce być z grudnia , od 9 rano skurcze juz nawet co 2 min i dobijalismy do 100 ekspresowe kroplówki i się wyciszylo ale znowu coś tam pobolewa , o 13 po tych skurczach lekka ulga ze nie wpłynęły na rozwarcie ale mały juz tak nisko ze wyczuwalna główka przy badaniu. Kolejna seria sterydów na płucka I stwierdzenie że jak się uda wyciszyć to prawdopodobnie na kilka dni nie dłużej także trzymajcie kciuki ehhh.
 
No to Grabcia jak zwykle my cos ja od 13 na trakcie porodowym teraz wróciłam na salę ale przymusowo bo na trakcie się zadymilo i jest akcja straż pożarna itp rzeczy. A my cóż synek chyba chce być z grudnia , od 9 rano skurcze juz nawet co 2 min i dobijalismy do 100 ekspresowe kroplówki i się wyciszylo ale znowu coś tam pobolewa , o 13 po tych skurczach lekka ulga ze nie wpłynęły na rozwarcie ale mały juz tak nisko ze wyczuwalna główka przy badaniu. Kolejna seria sterydów na płucka I stwierdzenie że jak się uda wyciszyć to prawdopodobnie na kilka dni nie dłużej także trzymajcie kciuki ehhh.
Trzymamy kciuki!!! a na kiedy masz termin??

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
ho ho ho! widzę, że gorąca atmosfera w te Święta;) Trzymam kciuki, żeby jednak się uspokoiło i dzieciaki jeszcze poczekały.
 
reklama
Do góry