reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

nie dosć, że cieżko się oddycha, to często mam mroczki przed oczami;/ choć u mnie to może być od tego, ze trochę za mało wody piję;/ jeśli chodzi o niedogodności ciążowe to tak od tygodnia mogę się licytować z babciami w tramwaju :D

Hahahah to wyobraz sobie ze dziś babcia do mnie zadzwoniła i przez godzinę jej marudzilam jak to źle się nie czuje i co mi dolega a nie ona mi [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi się znowu ciężko oddycha jak robię sobie makijaż przed lusterkiem :confused: jestem ślepa bez okularów i muszę się dość mocno pochylić do lusterka i to chyba dlatego... za długo nie ustoję w takiej pozycji bo zaraz mnie mroczy :p
 
Dziewczyny a czy Wam też tak ciężko się oddycha? Ja mam cały czas wrażenie jakby mi ktoś usiadł na klatce piersiowej...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przepona nie ma miejsca. Poszukaj w necie no pozycji jogi na "zrobienie miejsca". To mi się najbardziej w tych migowych zajęciach dla ciężarówek podoba, że dużo jest takich pozycji które mają komfort oddychania zwiększyć, "wydłużyć klatkę".

Elenna my na dniach zaczynamy się przeprowadzać. W sobotę chyba pierwszą partię spakuje.

Jagodka, Grabcia, Densik jakie wieści ze szpitalnych frontów?
 
Cześć dziewczyny :) my juz wstalismy, oglądamy śpiworki (do lozeczka) a za chwilę do przedszkola. Dziś zaczynamy 32 tc :) i pomyśleć że aż 5 tygodni temu straszono przedwczesnym porodem, ale ten czas leci :) jeszcze tylko 15 dni do wigili :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anna25- no wygralas chyba z każdą z nas!:O
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze na koniec tyje, więc pewnie jeszcze z 5 kg mi przybędzie [emoji53]


Anna rozważe na pewno, ale zobaczymy bo nigdy nie robiłam śledzi po kaszubsku ani ryby po grecku. Bigos bym zrobila. Może golabki sobie zrobię juz i zamroże (te ostatnio 30 szt to zjadłam sama w 2 dni :D).
A na potem myślę też sałatkę jarzynowa i sędziowo-pieczarkowa. I jajka nadziewane łososiem wędzonym... A już jestem głodna :)
A wigilie u Was z ilu dan? U moich rodziców zawsze 4/5.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Polecam i po kaszubsku i po grecku [emoji6]
U nas zawsze 12 dań, ale liczymy zupę, ziemniaki, surowke osobno [emoji6]

Jeny dziewczyny co ja się strachu najadlam rano, myślałam że na porodówce skończę [emoji22] wychodzimy jak codzień z małym do przedszkola, a on zauważył dziadka (graniczymy z nimi dzialka) dziadek do niego wola, a mały chciał mu pokazać nowa zabawkę, zachwial się na schodach i poleciał, nawet nie zdążyłam go chwycić, na szczęście gruba kurtka zamortyzowala trochę upadek i zatrzymał się po dwóch schodach, ale o mało nie padlam [emoji22] niby nic mu się nie stało, ale dzień mam z głowy....

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Anna25 tak to jest z dziećmi, zobaczą coś interesującego i nie patrzą na nic. Mojej siostry syn też kiedyś zobaczył kolegę i zaczął zbiegać ze schodów, potknął się z tym, że u niego skończyło się na złamanym obojczyku..
Kasia.zosia tak właśnie dzisiaj do męża mówiłam, że za dwa tygodnie wigilia i czas żeby zabrać się powoli za pierogi i uszka, bo później się nie wyrobię :p gin powiedziała mi wczoraj, że mam od niej nakaz wproszenia się do kogoś na wigilię :D niestety w tym roku nie da rady :)
Ja śpiworki mam już dwa, jeden na 62 grubszy a drugi chyba na 74 cieńszy więc mam na początek spokój
 
reklama
Ja zawsze na koniec tyje, więc pewnie jeszcze z 5 kg mi przybędzie [emoji53]




Polecam i po kaszubsku i po grecku [emoji6]
U nas zawsze 12 dań, ale liczymy zupę, ziemniaki, surowke osobno [emoji6]

Jeny dziewczyny co ja się strachu najadlam rano, myślałam że na porodówce skończę [emoji22] wychodzimy jak codzień z małym do przedszkola, a on zauważył dziadka (graniczymy z nimi dzialka) dziadek do niego wola, a mały chciał mu pokazać nowa zabawkę, zachwial się na schodach i poleciał, nawet nie zdążyłam go chwycić, na szczęście gruba kurtka zamortyzowala trochę upadek i zatrzymał się po dwóch schodach, ale o mało nie padlam [emoji22] niby nic mu się nie stało, ale dzień mam z głowy....

5djy3e3kpgua6zwe.png
Wspolczuje, wiem jak to jest jak się człowiek wystraszy o dziecko, dobrze że się wszystko dobrze skończyło :)


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry