reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ciężko powiedzieć od czego to zależy... Moja siostra jest w 38tc i przytyła ponad 20 kg..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w zeszłym tygodniu miałam 4 na plusie a w tym tygodniu już ponad 6. I dla mnie to normalne bo ja już 2 razy przytylam 25kg w ciazy. U mnie to chyba w genach jest :)
Pociesze ze po pierwszej ciąży po wyjściu ze szpitala zostały mi.może 3 kg a po drugiej 6kg, które zrzuciłam w pół roku. Jedyne co ucierpiało to skora. Nie ma się co na zapas stresowac bo może być ze te kg i tak zaraz znikna.
 
Ja w zeszłym tygodniu miałam 4 na plusie a w tym tygodniu już ponad 6. I dla mnie to normalne bo ja już 2 razy przytylam 25kg w ciazy. U mnie to chyba w genach jest :)
Pociesze ze po pierwszej ciąży po wyjściu ze szpitala zostały mi.może 3 kg a po drugiej 6kg, które zrzuciłam w pół roku. Jedyne co ucierpiało to skora. Nie ma się co na zapas stresowac bo może być ze te kg i tak zaraz znikna.
No właśnie patrząc na geny to ja powinnam już z dyche przytyć :p a tu nic! Ale coś czuję że teraz się zacznie jak już prawie 2 na plusie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja 6 wrz wazylam 52,50 a dziś 56,50 wiec wydaje mi się ze dużo ale nieważne dobrze ze młody zdrowy 9 lat temu z corka przytylam 25 kg i w tej ciąży tez ta będzie tak mi się wydaje
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, z racji, że jestem niską osobą to wyglądało to strasznie i mam nadzieję, że tym razem przytyje dużo mniej:)
 
Kasia.Zosia i Ellie123 trzymam kciuki za wizyty serduszkowe dzieciaczków :)

U mnie spadek formy dzisiaj , brak chęci , nic nie cieszy jakiś dzień do niczego :(
 
reklama
Ja mam 160 cm. W pierwszej ciąży wyglądałam jak kula śniegowa :D a w drugiej tylko brzuch był ogromny :)

a ja mam jeszcze mniej, ledwo 150cm, i byłam szersza niż wyższa, bo oprócz tego, że przytyłam to jeszcze cała byłam spuchnięta, ale ta ciąża jest całkiem inna to mam nadzieję, że teraz mnie to ominie:)
 
Do góry