reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Jagódka u mnie na trójkę ogólnie wszyscy mówią, że nam pasuje :) tylko moja mama jest zła na moją decyzje o trzecim dziecku o_O
 
reklama
Wszystkozajete z tego co wiem przy cholestazie swędzą stopy i dłonie, ni i to tak pod koniec ciąży. Mnie swędzą nogi od kostek w gore. To samo było przy poprzedniej ciąży. Jeju dziewczyny, gratuluje chłopaków. Mi się wydaje ze będę mieć chłopaka ale dowiem się za miesiąc. Jagódka, moja rodzinka się cieszy (mieli nadzieje na bliźniaki), bliscy znajomi gratulują. Jak byłam w Polsce to ludzie coś bakali ze to przez 500+ [emoji23].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn u mnie też chłopiec :)

Zawsze marzyłam o takiej gromadce dwójka dzieci minimum ale najlepiej trójeczka ale już raczej nie zdążę :( . Po szczęśliwym rozwiązaniu tej ciąży zdecydujemy z lekarzem czy jeszcze damy rade i mam nadzieje ze jeszcze się uda :) narazie synka szczęśliwie donosi i potem tuli :)

A ja zjadłam bagietkę czosnkowa po południu i zdycham mam zgage i nie dobrze mi od żołądka :( się zachciało a teraz się zdycha
 
Japko mnie swędzą głównie łydki, ale z córką też tak miałam. Kwestia suchej skury, bo się po prostu sypie.

Jagódka super te rzęsy :)
Pompony fajowe, ja się rozglądałam za takimi do pokoju Młodej, ale teraz mi się koncepcja zmieniła. A tak z praktycznej strony to idzie to z kurzu wytrzepać?
Co do zabudowy... u mnie kuchnia wyszła 15 tys plus 20 agd. M juz powiedział : nie ma opcji.

Co do dzieci chciałam 4:p ale ja już się w ciąży nie widzę. Ta mi daje w kość, a jeszcze trzeba się starszakiem i psem zająć, dom ogarnąć. Chyba za mało zorganizowana jestem na tak liczna rodzinę. 8-)
 
Dobra już po. Wszystko w najlepszym porządku, serduszko pięknie bije a stopa ma już 2,5 cm
emoji1.png
i najprawdopodobniej będzie synek
emoji7.png

super wieści:)

Rozmaryn u mnie termin na 14 się przesunął:)
 
A ja czuję że będzie dziewczynka a akurat wolałabym chlopca :) my akurat zaszalejemy pewnie z dziecmi bo oboje z mężem chcielibyśmy mieć 5 albo i 6 :D może się uda bo w tej chwili mam 30 lat. A poziom organizacji to ja już mam wysoki osiagniety.

Jagódka a wy ile macie z mężem ze tak dziwnie na was patrza? :)
Ludzie nie wierzą mężowi jak mówi ze ma dzieci i to prawie 3 juz bo tak młodo wyglada i w sumie jest bo ma 26.

A komentarze z 500+ mi w ogóle nie przeszkadzaja. Co najwyżej mowie ze przecież po to jest ten program żeby było więcej dzieci. A po drugie mi i tak nie przysługuje :D
 
A ja czuję że będzie dziewczynka a akurat wolałabym chlopca :) my akurat zaszalejemy pewnie z dziecmi bo oboje z mężem chcielibyśmy mieć 5 albo i 6 :D może się uda bo w tej chwili mam 30 lat. A poziom organizacji to ja już mam wysoki osiagniety.

Jagódka a wy ile macie z mężem ze tak dziwnie na was patrza? :)
Ludzie nie wierzą mężowi jak mówi ze ma dzieci i to prawie 3 juz bo tak młodo wyglada i w sumie jest bo ma 26.

A komentarze z 500+ mi w ogóle nie przeszkadzaja. Co najwyżej mowie ze przecież po to jest ten program żeby było więcej dzieci. A po drugie mi i tak nie przysługuje :D


A w jakim wieku Twoje dzieciaczki ? I masz dziewczynki czy chlopcow?
U mnie na odwrot chyba bedzie chlopczyk a chcialam dziewczynke tylko ze to pierwsze dziecko wiec jest szansa na kolejne ;)
Gdyby to ode mnie zalezalo to juz bym miala dawno odchowane dzieci :) ale i tak na pierwsze nie moglam meza namowic i normalnie cud sie stal ze wyszlo
Z tym 500 + to pewnie ludzie sobie zartuja bo kazdy wie ze nie da sie utrzymac dziecka za 500 zl. :) a tym bardziej zachodzic w ciaze dla 500 zl hahah
 
Ellie mam Jasia 5 lat i Zosie 15 mies. Z drugim się troche guzdralismy. A trzecie to prawie od razu się nam zachcialo. Mój mąż zawsze na poczatku mówił ze chce mieć jedno ale im ma więcej tym chce więcej :) spodobało mu sie, może twój tez się przekona :)
Plany planami ale zobaczymy na ile organizm pozwoli. Minimum, które chciałam juz prawie prawie zrealizowane. A od dziecka chciałam mieć dwóch chłopców i jedną dziewczynke, może się uda :)
 
Ostatnia edycja:
Sliczne imiona :) to ja zawsze chcialam chlopca a pozniej dziewczynke ale ze strachu ze bede miala tylko jedno dziecko to juz bym chciala dziewczynka :) no mam nadzieje ze mojemu tez sie zmieni ale cos nie wydaje mi sie ...
 
reklama
Do góry