reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Sudenlly ja powiem że też mi się wydaję że czuję już ruchy, właściwie to może nie tyle ruchy co czuję dokładnie gdzie jest maluszek. Początkowo myślałam że mi jelita robią psikusa ale czułam to nie raz i zawsze w tym samym miejscu. Jak będę w poniedziałek na wizycie to zapytam się doktora gdzie dokładnie znajduje się groszek i zobaczymy czy potwierdzi moje przypuszczenia
 
reklama
Jasne, że możliwe bo ja mam ciąże z in vitro, na cyklu bezowulacyjnym - nie było pęcherzyka to i ciałka ;)
Człowiek się całe życie uczy:).. i głupi umiera;)

Miciurka, na szczęście to z przymrużeniem oka było, ale pytanie o wpadkę denerwują mnie bardziej. Tak jakby dwójka, to był max, a od 3 i wyżej to już patologia i na pewno nieplanowane... Dziwni ludzie.. Pewnie zazdroszczą i żal im ... ściska, że sami nie mają 3, mimo tego, że mogli..

Emma może jakiś poradnik napisz, więcej zarobisz niż te 500:D

Przed 19 idę na wizytę wyżebrać skierowania - trzymajcie kciuki, żeby się udało, bo mi całe 500+ pójdzie:)
 
Moja przyjaciolka czula w drugiej ciazy w 12tc,inna kolezanka tez dosc wczesnie,wiec chyba to mozliwe. Tak,wiem,ze dziecko ma teraz kilka cm :)
 
Suddenly,rozmaryn Mi też się wydaje ze czuje dzidzie, nie cały czas oczywiście ale jak już np. się poloze. Zawsze w tym samym miejscu. W tym w którym jest dzidzia. To takie jakby delikatne musniecia od srodka:)

Miciur-ka Na mnie pytania i głupie gadki na temat dzieci i ciąż dla 500+ i becikowego 12.000 też działają jak płachta na byka. Nawet już wiem jak pewna matka od syna w szkole we wrześniu w szkole mnie skomentuje ,bo komentowala nie jedna...aż mi ciśnienie podnosiła. Z tym ze ja zapowowiedzialam w domu ze jak usłyszę od tej dziewczyny słowa ze ja po 5latach staran i 5 poronieniach zaszlam w ciążę dla kasy to po prostu przy wszystkich odwine jej w pysk. I niech dzwoni po policję nawet. Nie interesuje mnie to.
 
Witam wszystkich :) jeśli można chętnie się dołączę :) termin mam na ok. 11 luty. To będzie moje 3 dziecko (syn 5 lat, córka 13m). Dołączając do ostatniej dyskusji, jak na razie nie mam wśród znajomych nikogo kto by komentował ze 3 to wpadka, albo że 500+ , ale może mi się kiedyś trafi. My na razie się nie ograniczamy i z chęcią byłabym mama i 4 i 5 i 6 :)
 
Ludzie czasami zachowują się jak potwory, nie myślą tylko chlapią jęzorem [emoji51]
Jestem właśnie po prenatalnych z usg wszystko ok, chodź lekarz usg robił prawie godzinę. Nie mógł nic pomierzyć tak się maluszek kręcił, zreszta sam powiedział, ze jak dziecku tak zostanie po porodzie to nam współczuje.Jutro idę na krew i tylko czekać na wyniki pappa. Boje się bo podobno często z racji wieku są już poważnie zaniżone statystyki. Dzidziuś ma 7 cm i wg usg termin się przesunął na ostatniego stycznia. Niestety nie było widać, co jest miedzy nożkami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dokładnie. A z lekarzem rozmawiałam, potwierdziła jak najbardziej tak jest właśnie zw na brak ciałka żółtego i kazała wyłączyć głowę i internety, a plamić pewnie bede do końca I trym ;)
No tak, bo potem już łożysko przejmie funkcje ciałka żółtego i po temacie:) To ppo zimnym prysznicu faktycznie olej internety:D
Kasia.Zosia Witaj, wszystko jeszcze przed Tobą, zdążysz się pewnie nasłuchać:D
Agatucca - cudnie, że usg ok:)

Ja wydębiłam skierowania, nawet na więcej niż chciałam:cool2:. Bez pytania też dała mi skierowanie na usg, pójdę akurat prenatalne zrobię, bo oni mają lepszy sprzęt niż mój gin. Jutro idę się kłuć w takim razie, pewnie będzie kilka solidnych ampułek:baffled:
 
Wróciliśmy właśnie z miasta....od wejścia do sklepu mój już chodził i mówił że mam sobie wybrać JUŻ TERAZ NATYCHMIAST ręcznik do szpitala, kapcie i szlafrok....a mijając dział dziecięcy zatrzymał się i kazał coś wybrać no bo "to już trzeba kupować!"
Czy to ze mną jest coś nie tak że nie podzielam jego zdania czy to on już przesadza? x)
 
reklama
Hahahaha Misia-A dobre:laugh2: Z drugiej strony szlafrok i kapcie do szpitala warto mieć dużo wcześniej. Ciąże są nieprzewidywalne i czasem trzeba na już się pakować na przymusowe "wczasy"
 
Do góry