reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

No tak, na pewno jak się zdecyduje na 4 to będzie gadanie :D a ja do szpitala się przygotowywałam może z tydzień przed terminem i moją dwójkę urodziłam po 10 dni po terminie (oba porody wywolywane, a dzieciaki ponad 4 kg). Przypuszczam, że z trzecim będzie tak samo. I przy tym nie kupuje żadnych ubranek bo mam i na chłopca i na dziewczynke. Może coś pod koniec :) tak że moge sobie spokojnie w tej ciąży zrezygnować z wyjść do sklepu
 
reklama
Mój się przerazil bo powiedziałam że jak będę w szpitalu i na 100% będzie wiadomo kto, to będzie wtedy chodził i sam robił wszystkie zakupy :-D Panikę na twarzy możecie sobie wyobrazić ;-)
 
Mój się przerazil bo powiedziałam że jak będę w szpitalu i na 100% będzie wiadomo kto, to będzie wtedy chodził i sam robił wszystkie zakupy :-D Panikę na twarzy możecie sobie wyobrazić ;-)
Hehe mój by się ucieszył bo większość ubrań naszym dzieciom kupuje jego mama; wysłałby ja wiec do sklepu i jeszcze zaoszczędzil :D
 
O nie. Jego mame po pieluchy wysłać to wróciła by bez pieluch za to z 5 kurczakami na obiad i tysiącem innych rzeczy nie związanych z dzieckiem :-D
 
moj tez strasznie panikuje przed zakupami ☺ jest to narazie b zabawne..ogolnie jest b nieogarniety nigdy nie pamieta o zajęciach dzieci itd nie wiem jak to bedzie jak ja bede w szpitalu na pewno codziennie obiad w MC
dzieci będą zachwycone
 
Rozmawiałaś z lekarzem? Jak to nie masz ciałka żółtego?? To w ogóle jest możliwe?

Serio? Dziecko ma kilka cm dopiero, myślisz,że naprawdę można je poczuć? Ja pamiętam, że w pierwszej ciąży ruchy czułam od 18tc, z synem w 16tc. Płeć u córki poznaliśmy 18tc, z synem 14tc. Także może już niedługo rozwieją się wątpliwości.

Byłam u prezes, miała dobry humor. Rozmowa ogólnie bardzo miło przebiegała, ale ona myśli, że ja jeszcze wrócę - znając moje poprzednie ciąże, to nie będzie opcji, bo ja mam bardzo słabą szyjkę macicy. Wszyscy mi gratulowali i życzyli powodzenia i spokojnej ciąży. Ogólnie ok. Sto razy usłyszałam pytanie "chcieliście 3 czy to wpadka?":p I "heh, pewnie 500+ was skusiło" no jasne, tylko ze względu na to 500+:p

ja bede miala 4 i 5 my sie tylko śmiejemy zeby nie wycofali sie z 500+
 
Dziewczyny,jeszcze raz prosze o link do fb,tam jestem codziennie i moglabym czesciej z Wami pisac. Ltoras z Was pytala czy sa dxiewczyny z Warszawy- jest tu jeszcze? Jak cos,ja jestem :)
 
moj tez strasznie panikuje przed zakupami ☺ jest to narazie b zabawne..ogolnie jest b nieogarniety nigdy nie pamieta o zajęciach dzieci itd [content://media/external/file/2962/QUOTE]

To każdy tak ;-) ile razy mój z pracy dzwoni "załatw coś tam sros tam!" a ja że nie mogę..."czemu?" bo siedzę z dzieckiem na zajęciach...jak co tydzień tego dnia o tej godzinie!
A najlepsze było jak miał zawieść syna na angielski! Tam jest zawsze gorąco i duszno na sali. To mówię tak "zaczyna za 15 minut, sala po prawej, nie zapomnij zeszytu i zdejmij mu bluzę jak wejdziecie" niby logiczne o oczywiste rzeczy a na mnie nawrzeszczal że za dużo tego i ciekawe co jeszcze x)
 
reklama
Hejka, ja tez po badaniu dzisiaj. 13 tc 1 d i malenstwo ma 6,47 cm. Troche sie rozczarowalam tymi badaniami bo dziecko w ogole sie nie ruszalo nawet lekarka naciskala zeby go poruszyc i nic.. Wg usg powiedziala ze wyglada wszystko dobrze ale pobrali krew , w poniedzialek jeszcze jakis lekarz i do 10 dni dostane wyniki czy jest wysokie ryzyko chorob genetycznych czy niskie...
 
Do góry