reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Suddenly napisałam ci wiadomość na temat grupy fb ;)

Airfix - zawsze to jakiś plan hehe

Kasia.zosia witaj :)

Agatucca- super ze juz po prenatalnych i wsio ok trzymam.kciuki za dobre testy krwi :)

Jagódka - to masz niezła opiekę jak dają więcej niż muszą ;) hehe

Misia-A- chyba twój mąż. Miał fazę wicia gniazda haha ;) - przygotowań itp. Ja chyba ten tekst musze.mojemu powiedzieć ze sam wszystko kupi :D haha


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wstałam dziś wcześniej, bo jadę na badania i..znowu zaczęłam plamić:-( :(.. Przesadziłam wczoraj z tym pobytem w pracy. Za długo tam łaziłam.. Yh i znowu stres... Miałam dziecko na kulki dziś zawieźć i nic z tego, pojadę tylko niech mi krew pobiorą, bo na poniedziałek muszę mieć wyniki i już nigdzie się dziś nie ruszam z kanapy. Ulewa u mnie straszna od rana, ale jest czym oddychać wreszcie.
 
Wszyscy mi gratulowali i życzyli powodzenia i spokojnej ciąży. Ogólnie ok. Sto razy usłyszałam pytanie "chcieliście 3 czy to wpadka?":p I "heh, pewnie 500+ was skusiło" no jasne, tylko ze względu na to 500+:p
to samo uslyszalam [emoji6] taaaaa tylko dla tego 500 :p
Kasia.zosia witaj!
gratki dla udanie wizytujacych :-)

u nas 2 dzien chlodku, co mi wcale nie przeszkadza ;-)



8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Duzo z Was dostalo skierowanie na test Pappa? Moja gin mowila na poczatku,ze refundowane to tylko po 35r.z. albo jak sa wskazania(z mina,ze ja sie nie lapie)a ostatnio mnie pyta "robi pani test pappa?" ja, ze nie (w sensie,ze nie bede placila),a ona zdziwiona i teraz sie zastanawiam czy nia chciala mi dac tego skierowania jednak..
 
Misia A to się mąż przejął hahah Trzeba było ta piżamie i kapcie kupić haha niech leżą, niech się cieszy. O moja mama też tak zakupy robi- kurczaki obowiazkowo hahah i mamy jej mala lodówkę teraz kupić i sie śmiejemy ze są dwa podstawowe kryteria - 1 do zamrażalnika ma wejść kurczak A 2 do lodówki garnek 5l z rosołem haha

Pola77 Mój M taki sam, nie wie co i gdzie dziecko ma .pewnie jak będzie miał spakować do szkoły jak ja w szpitalu będę to po prostu go do szkoły nie wyśle,albo 10 razy będzie dzwonił o której po niego przyjść. O ,a jak jadę gdzieś dalej do lekarza to z dzieckiem zupki chińskie jedzą których jestem przeciwniczka, oczywiście jedzą w tajemnicy, tylko mąż jak mąż - ślady zostawia hahah

Suddenly U nas lekarze prywatni wręcz naciskaja żeby ten test Pappa robić z własnej kieszeni jak nie masz wskazań. Jakby to jakiś wymóg był. Ja mam wskazania i idę za darmo - choć wcale nie chce :/ tam masz 4 krateczki na skierowaniu żeby się należało na NFZ - wiek 35lat i 3 kratki - wystąpienie wad genetycznych,aberacji chromosomalnej w ciąży,rodzinie cusik takiego...I którąś trzeba spełniać żeby się należało. Ja mam dwie zaznaczone o wadach genetycznych z powodu poronien i dopisał HRP - ciąża wysokiego ryzyka. I niby ma przejść. Trochę się boję bo pod spodem pisze ze muszę dokumentację medyczną przynieść żeby udowodnić te wady niby,a ja nie mam nic. Ja przy poronieniu nie szłam do szpitala.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Duzo z Was dostalo skierowanie na test Pappa? Moja gin mowila na poczatku,ze refundowane to tylko po 35r.z. albo jak sa wskazania(z mina,ze ja sie nie lapie)a ostatnio mnie pyta "robi pani test pappa?" ja, ze nie (w sensie,ze nie bede placila),a ona zdziwiona i teraz sie zastanawiam czy nia chciala mi dac tego skierowania jednak..
Test Pappa jest mało wiarygodny moim zdaniem. Znam mnóstwo kobiet, którym wychodził słabo, a urodziły zdrowe dzieciaki. To tylko statystyka..rachunek prawdopodobieństwa.. Myślę, że u większości z nas ,zwykłe usg genetyczne wystarczy.
Byłam w labie.. 7 próbówek z krwią.. Dodatkowo zrobiłam sobie progesteron, bo martwią mnie te nawracające plamienia. W sumie 11 różnych badań. Idę śniadanko zmontować, bo przyniosłam świeże bułeczki po drodze:)
 
Do góry