reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Suddenly- najważniejsze miejsce, a znów was po prostu będzie czekało urządzanie od zera, z dziećmi może być ciężko ale ludzie dają radę i wy też dacie nawet z maluchami .

Dzis mam taki wisielczy humor masakra jakaś , normalnie zabijam wzrokiem i w ogóle - zły humor dawno takiego nie miałam wszytsko mnie wkurza. ..masakra!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suddenly poradzicie sobie :) macie czas :)
Miciur-ka do mnie dziś tez strach podchodzić. Wszystko drazni, wkurza, ręce opadają

7u223e3k88z714o0.png
 
Fabi i co tam? :) ja zaraz się dorwe do śledzikow po kaszubsku. Miałam zjeść jutro ale slinotok nie do powstrzymania :D

7u223e3k88z714o0.png
 
Kurde dziewczyny ja całymi dniami spię :-) :) a jak nie śpię to zawsze coś w domu do roboty i nie miałąm czasu na to by nadrobić Was nawet w dodatku dostałam jakiegoś chyba stanu zapalnego od tej luteiny dopochwowej i mnie piecze więc jutro jak będe u lekarza to chyba poproszę żeby mi zamiast tej luteiny dała recepte na duphaston
dzisiaj robiłam BETA HCG pierwszy raz i wyszło mi 7663 :-D jutro mam USG aby potwierdzić ciążę :) powinno już coś być widać , poprzednim razem był tylko pęcherzyk 2 mm

Odezwę się jutro po wizycie :)

Trzymajcie się ciepło :):):):):)
 
Magdziocha piękna beta :) trzymam kciuki za jutro :) odpoczywaj ile możesz :) za rok będziemy marzyć żeby te kilka h przespać bez przerwy :)

7u223e3k88z714o0.png
 
Kurde dziewczyny ja całymi dniami spię :-) :) a jak nie śpię to zawsze coś w domu do roboty i nie miałąm czasu na to by nadrobić Was nawet w dodatku dostałam jakiegoś chyba stanu zapalnego od tej luteiny dopochwowej i mnie piecze więc jutro jak będe u lekarza to chyba poproszę żeby mi zamiast tej luteiny dała recepte na duphaston
dzisiaj robiłam BETA HCG pierwszy raz i wyszło mi 7663 :-D jutro mam USG aby potwierdzić ciążę :) powinno już coś być widać , poprzednim razem był tylko pęcherzyk 2 mm

Odezwę się jutro po wizycie :)

Trzymajcie się ciepło :):):):):)
Gdzie robiłaś betę i ile płaciłas?
 
reklama
Kruczyca dzięki :) dam znac jutro jak będę po usg :)
Anetka 80 robiłam w wojewódzkim , koszt 35 zł miła Pani wyrobiła mi kartę od razu z którą sa zniżki 5 % na każde koeljne badanie i plus jest taki że wyniki masz po 2-3 godzinach online wystarczy się zalogować dla mnie to super sprawa bo mieszkam akurat w takiej części miasta że do każdego labo daleko i nie chciałoby mi się 2 razy kursować
 
Do góry