reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Witajcie Lucyferka i Czarna :) Martus,mam ten sam dylemat,ale to chyba nie do przeskoczenia bo musze synka wyjmowac z lozeczka,wkladac i wyjmowac z krzeselka do karmienia,do wanny itd.. Bede robila jak mi cialoi intuicja podpowiada. Noszenie dla samego noszenia juz ograniczamy,ale moj jest tulaśny i wiem,ze calkiem tego nie wyklucze. Moge ew brac go za reke,prowadzic do kanapy i dopiero przytulac albo kucac przy nim. Znam mamy,ktore nosily duzo i czesto i wszystko bylo ok,ale tez takie,ktire sie nega oszczedzaly,a to i tak nie pomoglo takze wiecie..
 
reklama
Noszenie.... No nie uniknie się. Moja 2 latka jest dość tulaśna i często domaga się wzięcia na ręce. Już nie mówiąc o tym że mieszkamy na 3 piętrze i ona nie lubi sama wchodzić po schodach. Staram się podnosić ją spokojnie, bez podrywania, a po schodach też powoli, nie wbiegać. Do niedawna jeszcze wnosiłam ją na ręce, a w drugiej dwie siaty zakupów. Ale już powiedziałam mężowi, ze nie ma wyboru, teraz on robi zakupy po pracy ;) Ja mogę wnieść co najwyżej chleb i poł kg truskawek :D

W ogole to szanowny małżonek się nam rozchorował i umiera na ból gardła. Nawet antybiotyk dostał i L4 na tydzień. Najgorsze że Hania już od paru dni też mega zasmarkana, a dzisiaj ja poczułam że mnie drapie w gardle. I teraz super, bo właściwie nic nie można brać w ciąży :/
 
Dziewczyny, co na bol gardla?? wizyte u gina mam dopiero o 20, a tel odbierze dopiero po 15 :-(

2nn3yx8dg37nn3lj.png
 
Na pewno syrop *spam*, ale jeśli ktoś ma dostęp do soku z malin, czarnej porzeczki , do tego wit c i czosnek to nie warto go nawet kupowac, choć kosztuje tylko ok 10 zł, jak chorowałam w zeszłej ciąży to na gardło dostałam tamtum verde! :)
 
Witam nowe mamusie. :)

Nie odniosę sie do każdej z osobna, bo jestem dzis wyrwana z czasoprzestrzeni Hahaha Ja nie mogę spać w nocy ! Oczy mnie aż bola, taka jestem śpiąca i zmeczona, jest 23 albo zasnę albo nie, i dzis 2:20 juz nie spałam. Jestem wykończona. Od kilku tygodni budzę sie ok 3 nad ranem. Zgaga powróciła dzis rano, dawno jej nie było.

Miciur-ka To mi znow krostki wychodzą na czole, buzi ale próbują sie robic takie duże, a nigdy nie miałam z tym problemu. I troszkę takiej kaszki miałam na dekoldzie.

Co do płci...to ja mówiłam od początku cyklu ze -a co, urodzę sobie corke na walentynki :) no raczej w Walentynki nie urodzę, ale moze uda sie corke hehe.... Z synkiem czułam corke na początku a potem juz synka, wiedziałam ze to bedzie On :) teraz czuje znow corke....zobaczymy czy sie sprawdzi. Zreszta teraz oby było zdrowe i dotrwać do konca.
 
Martus-moj syn ma niecałe 3 latka i zanim zaszłam w ciążę musiałam trochę go oduczyć noszenia bo mnie strasznie plecy bolą, teraz zamiast do góry jest "za rączkę i razem" w większości przypadków działa, omijam gdzie mogę , twoja jest mniejsza to pewnie więcej musisz się nanosić

Czarna- korzystasz jeszcze z wózka ? Ja biorę rowerek żeby nie nosić

Suddenly- musisz po prostu trochę się oszczędzać , u mnie dosyć szybko zrezygnowaliśmy z krzesełka do karmienia i łóżeczka , bo wychodził ze wszytskiego , niech mąż z wanny może wyciąga,

Ayran- prewencyjnie bierz czosnek, mleko z miodem, rutinoscorbin, żebyś się nie pochorowała, tantum Verde dobre było dla mnie działało,

Airfix u mnie podobnie z tym wyrwaniem ze świata , ja nie kontaktuje heh,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) ledwo da się Was nadrobić :)
Anna zdrowka, dbaj o siebie :)
Jak Wam poranek mija?
U mnie nocka kiepsko bo ciągle siku i siku, rano już dalam sobie spokój że spaniem. W dzień robie wszystko w zolwim tempie a mecze się jakbym robiła 3razy więcej teraz... Jak to mój K mówi "wampirek" wysysa że mnie wszystko ;)

7u223e3k88z714o0.png
 
reklama
Widzę że nie tylko ja w nocy ganiam siku... jeszcze pies mi zeswirowal w nocy... skuczala i biegała od drzwi do drzwi... 2 godziny nie spałam od 2.30...

Mąż za to od rana swiruje... już myśli jak pokoje zorganizować i przystosować do dzidzi! !! No idzie mu wytłumaczyć ze jeszcze jest czas! On uwielbia remonty i przestawianie w pokojach... ehh skaranie pańskie z nim będę miała...

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
Do góry