reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Miciur-ka wcale nie będziesz chciała znać płci? To mozliwe żeby tak wytrzymać? :D a co z zakupami? Wszystko unisex? ;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Mamusie :) W niedzielę ujrzałam dwie kreski na teście ciążowym :) z terminu miesiączki poród wychodzi na 17 lutego. To moja trzecia ciąża, mam trzyletniego synka, staraliśmy się z mężem o kolejne dziecko. Dużo nas tutaj? Bo jeszcze nie zdążyłam Was poczytać :)
 
hej dziewczyny - ja jakas wyrwana z rzeczywistosci naprawde - dzis kolezanka byla caly dzien i w sumie nawet nie bylo kiedy wejsc na bb, apke mam na tele przychodza powiadomienia ale pisac kiedy, teraz generalnie mam chwile no wiec pisze, wiecie co ja mysle ze u mnie corka bo tak mnie mecza mdlosci calymi dniami taki dostalam tradzik ''mlodzienczy'' ze chyba tylko kobieta moze byc tak wredna hahahh ;) (-sie smieje do W. ;) ) - :D . My nie bedziemy chcieli znac plci - zobaczymy co tam wyjdzie to bedzie :) - bede sie tak samo cieszyc z synka jak i corki dla mnie kazde dziecko slodycz taka ze hej :)

przesylam tabelke spis wszytskich mam :) wypelnilam na tyle ile mialam info

jak sie dzis czujecie ?
Miciur-ka ja wiem ze to gwóźdź do trumny :D ale może lepiej ułożyć nas w tabelce alfabetycznie nickami żeby było bardziej czytelnie? Nie mowie ze juz natychmiast oczywiście bo jeszcze jest czas a dziewczyn jeszcze dojdzie. Tylko tak na przyszłość :)

7u223e3k88z714o0.png
 
Lu-Cyferka - witaj , zapraszamy ! I gratulacje ,

U Ciebie podobnie jak u mnie , syn wystarany dwa lata a teraz jakby za pierwszym razem hihi ,

Ayran- tak wszytsko unisex :)

Czarna0- witaj gratulacje i zapraszamy :). Kilka postów wyżej masz listę Mamus z Lutego jak narazie , plus dwie nowe mamusie które właśnie przyszły włącznie z Tobą 21 czy coś

Kruczyca- wiesz co chciałam żeby było terminami porodów ale cały czas ktoś dochodzi kto jeszcze nie wiedział o ciąży a jest gdzieś po środku tabelki to jest masę przestawiania bo kogoś w środek kogoś na początek , wiec chyba lepiej po prostu teraz dodawać tak jak mamusie przychodzą żeby się tym nie bawić ...



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie nowe mamy :)

A mam pytanie do tych mam które maja w tej chwili Male dzieci. Jak sobie radzicie np z noszeniem, braniem na rece? Moja ma rok i 5 miesięcy i mamy problem z chodzeniem... Tak naprawde dopiero ze dwa tygodnie temu zaczela chodzić, a tak nie raczkowala tylko poruszala sie na pupie odpychając sie rączkami (a w sumie jedna raczka). Caly ciężar ciała na jednej stronie. I nadal jak chxe sie gdzies szybko dostać to na pupie zasuwa. I rehabilitanka mówi ze juz w ogóle nie można dopuszczać do tego, za ma albo isc albo na ręce brać. Wazy 10 kg i troche sie boje tak dużo ja nosić... Jak sobie radzicie?
 
reklama
Martus ja tez zaczynam miec problem z noszeniem mojego trzylatka, wazy 12 kg i co prawda nie domaga sie zbyt czesto brania ale trzeba go np wlozyc do wanny, poniesc na spacerze jak go nozki bola czy przy ubieraniu lub zmianie pieluchy. Niebawem trzeba bedzie prosic kogos o pomoc

Napisane na PSP5457DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry