reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Grabcia trzymam kciuki za wyniki oby były dobre i się udało święta spędzić w domku :)

My nadal w szpitalu 10 tyg mamy za sobą :) mały waży 1700 g bunt był wczoraj na usg i tak szalał ze było ciężko go dobrze pomierzyć. No i my święta spędzamy raczej w szpitalu ale już się oswoiłam z ta myślą bączek najważniejszy :)
 
reklama
No u nas boją się też nas puścić do domu bo ta choroba powoduje wcześniejszy poród A po założeniu cewnika wewnętrznego DJ na tą moją nerke zlapaly mnie skurcze parte co 4 minuty...podali leki wzięli na blok i czekali czy ciąć czy nie...na szczęście przeszło no ale malutki już jest bardzo nisko główką

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia mozesz narzekac i marudzic ile chcesz.. Ja wierze z calego serca, ze wszystko skonczy sie dobrze.
Densik juz dlugo lezysz!
Klauduska ja mam to samo, tzn rls tez juz przed ciaza mialam ale tak interwalowo.
Monsku zdradzisz jak to sie stalo, ze znalazlas sie az w Finlandii? :)
 
Densik przykro mi, że musisz nawet święta spędzać w szpitalu, ale tak jak mówisz, masz dobrą motywację:)
Grabciu trzymam kciuki za jak najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i dziecka
RLS - też się męczę, w szpitalu mi się nasiliło, czasem aż mi się płakać chce w nocy, bo nie ma na to sposobu:(( Biorę więcej magnezu po prostu i modlę się, żeby zadziałało
Ogarnęliśmy część salonu, mąż pojechał z córką na kolejne urodziny i do sklepu, a ja odpoczywam, bo już chyba doszłam do granicy moich możliwości:( Zaraz jemy z Adasiem zupę, potem zrobię sobie kawkę i będę leżeć, o ile Adam mi pozwoli.
 
Japko ja przy siedzeniu po prostu nie mogę nie ruszac nogami, siedze i nimi trzepe non stop. A przy zasypianiu najpierw 30min ruszania nimi i ciaglej zmiany pozycji i dopiero zasypiam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w szpitalach Trzymajcie sie! I pozostałe rowniez :-) u mnie na liczniku 54 dni. Od wczoraj mam taki bol w krzyzu który rozchodzi sie na lewy posladek i lewa noge. Normalnie nie jest zle ale zeby stanac na tej nodze np przy zakladaniu butow itp to nie ma szans. Remont w mieszkaniu przedluza sie i boje sie ze od stycznia nie bede w stanie juz aktywnie uczestniczyć w zadnych zakupach, wyborach, itp. Ciekawe czy do urodzenia malej wyrobia sie. Ciagle twierdza niby ze do konca roku najpozniej skoncza ale jakbyscie zobaczyly jak to wyglada to nie ma zadnych szans. Dzis bylismy na sesji brzuszkowej, troche inaczej sobie ja wyobrazalam, bardziej na wesolo i na luzie, a wyszło tak bardziej artystycznie. Po świętach bedziemy miec zdjecia. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie :-) Dziewczyna ktora robila zdjecia stwierdzila ze mam maly brzuszek jak na ten tydzien i musialam go wrecz wypychac:-) mi się za to wydaje ze w ciagu ostatniego tygodnia bardzo sie powiekszyl. Macie tez takie wrazenie, ze z dnia na dzien sie duzo zmienil, zaokraglil, itp?

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drusia brzmi to jak rwą kulszowa z opisu. Jakiś nerw masz uciśnięty, mi pomaga rozruszanie na to. Ja mam zamiar się za 6 dni przeprowadzić, a nadal jest sajgon po całości, ale się uparłam, że w Wigilię budzę się już w domu.
 
Pierniki upieczone, Adam najadł się surowego ciasta - "mamusiu jak pachnie!" - no chyba za mocno pachniało, skoro się pokusił na surowe:p Odwróciłam się wstawić partię do piekarnika, patrzę, a on coś mieli w buzi:p Potem upieczone też jadł, przy trzecim założyłam szlaban, bo musiałabym zaraz piec kolejną partię;) Oczywiście sto razy pytał dlaczego nie można ich jeść skoro są dobre:D (w ogóle ma fazę na "dlaczego?", szału można dostać z tymi pytaniami). Jutro zdobimy. Salon sprzątnięty, miejsce na choinkę zrobione. Dwie pralki uprane, to, co trzeba było, uprasowane. Juto zagonię męźa do sprzątania kuchni, niech myje lampę, fronty itp, bo ja nie dam rady tego zrobić, a ciągu tygodnia powolutku sobie sprzątnę łazienki i jakoś to będzie.
 
.jagodka duzo cierpliwości w takim razie [emoji4]

Dziewczyny wlasnie dzisiaj wymarzylam sobie kure coci Dany, czy ktoras ja miala? Albo slyszala opinie?
Cena mnie zabija ale mysle czy by mamie nie podrzucic do uszycia [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry