reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

A u nas znaleźli przyczynę wykryli chorobę czekam na wyniki wysłane dalej. Jeżeli będą źle za 2 tyg cesarka A jak będzie ok to do domku Ale leżeć już do końca i taka dieta ze masakra

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Grabcia super ze się coś juz wyjaśniło! A Ty jak się czujesz? I jak dzidzius? Rośnie szybko? :)
Densik nie spiesz sie, czekaj na mnie [emoji6]
Airfix? Jak nas czytasz to daj znać co u Ciebie, martwimy się! :)


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Turluturlu ja akurat o laktatorze póki co nie myślę więc nie pomogę. Butelke wybrałam tommee tippee antykolkową, na stronie asplaneta jest bardzo tani zestaw z tej firmy dla niemowląt bodajże 150ml + 260ml za 22zl na pewno jedną taką wezmę, a o jakiejs innej jeszcze nie myślałam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja narazie butelek nie kupuje, sprobuje uzyc tych woreczkow kinde, jesli sie nie sprawdza to myslalam o butelkach medeli albo tommee tippee a laktator mam dostac medeli.
 
U mnie były używane zawsze butelki z nuka bo takie dostałam przy pierwszym dziecku i juz z nimi zostalam :) Laktatory elektryczne to zapewne medela. Na amazonie widzę ze najlepsze opinie ma właśnie medela i lansinoh. Ja miałam Laktator firmy raczej nieznanej, ma też bardzo dobre opinie a jednak u mnie się w ogóle nie sprawdzil. Będąc w Mediolanie na szybko kupowałam w potrzebie laktator reczny chicco i w sumie był całkiem ok.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja tak naprawdę laktator to potrzebowałam użyć tylko właśnie wtedy kiedy ten chicco kupiłam i to były dosłownie dwa razy w ciągu dwóch dni.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabciu cieszę się, że coś się ruszyło w Waszej sprawie. Nadal trzymam kciuki
Turlu turlu ja polecma italian fashion - mam dwie i są super. A laktator mam elektryczny avent natural i polecam, nie znam osoby, która by była niego niezadowolona
4c6c9bda2c86ab9237a63c406bc0872e.jpg
 
nie do konca zrozumialam twoj ostatni post .jagodka :D

Co do laktatoora to ja nie dalam nic uciagnac laktatorem, ale reka szlo niezle, potrzebowalam moze z 2 razy nacignac mleka do butelki, ktore i tak nie zostalo uzyte, bo mlody nie pil z butelki i koniec.
 
reklama
Grabcia dobre wieści wreszcie! A jaka diagnoza?

Turluturlu nad laktatorem się akurat nie zastanawiam bo dostałam od siostry, więc będę korzystać z tego co mam - Medea mini elektryczna. Butelki nie szukałam jeszcze, ale te które Klauduska wkleiła faktycznie mają dobre opinie.
 
Do góry