reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Sojna, próbowalaś tych plastrów, o których pisałam w "apteczce"?

Niestety im dalej tym więcej z nas będzie miało poważniejsze problemy. I tak w miarę bezproblemowo tu u nas na forum;) Oby nadal było niestandardowo i z niewielkimi problemami:)

Tak, niestety pomoglo tylko na chwilę :( rozmawiałam też z położna mówi, że nic nie zrobie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez w porównaniu z innymi dziewczynami grzechem by było narzekać, na moje lekkie dolegliwości ciążowe.
Dziś pobiłam rekord w spaniu. Wstałam o 7 wyszykowałam rodzine i do łóżeczka, wstałam uwaga o w pół do dwunastej [emoji15] Wyszłam z psem, ogarnęłam szybciutko chałupkę i pod kocyk. Ku mojemu zdziwieniu drzemło mi się [emoji1] wstałam przed piętnastą. Dobrze, ze mam obiad bo zaraz dziecko ze szkoły przychodzi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia dużo sił i zdrówka !

Mnie odcięło od neta.
Ja dobrze. Reklamacje na łazienkę na 90% noe wypali, ale teść się nawrócił ma nam to poprawić. Tylko płytek szkoda, bo znów trzeba kuć i wymienić.
Alicja ma jelitówke, a do tego idą jej zęby.
 
Hej dziewczyny! I zaczął się grudzień, a wraz z nim 30 tydzień [emoji4] My wciąż (odpukac) bez objawów jakiś większych. Noce w większości przespane, mały leniuszek się rozpycha, ale póki co nie sprawia tym bólu mamie [emoji4]
Grabcia trzymaj się oni wiedzą co mają robić, oby jak najszybciej postawili Cie na nogi [emoji4]
Dziewczyny dużo zdrówka i sił [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig a myślałaś o masażach? Może ucisk się zmniejszy, tylko trzeba poszukać kogoś kto umie ciężarówki masować. Taśmy to też niegłupi pomysł.
 
reklama
Do góry