reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Haha mój mąż za to cały czas do mnie krzyczy że wszędzie moje ubrania porozwalane leżą [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U nas nie sprzątam ani ja, ani mąż [emoji85] dlatego raz w tygodniu wpada pani do sprzątania bo tak to nie wiem kiedy np sanitariaty albo lodówka doczekałaby się czyszczenia :p A my ogarniamy to co po wierzchu trzeba, blaty, naczynia itp
 
reklama
No z tymi facetami i sprzątaniem to różnie jest..można by powieści pisać.
Mój się nawet stara, ale byłoby lepiej gdybym nie przyzwyczaiła go do tego, że ja zawsze zrobię lepiej, ja wiem lepiej itp. Bo przez to mu się odechciewa skoro ja zaraz wpadnę i poprawię.
Ciągle nad tym pracuję. Ale jest ciężko bo my kobiety faktycznie wszystko robimy lepiej :D
Ja już po wizycie, wszystko ok, Malutka główką w dół już jest ułożona.. Jeju, zostało 10 tygodni..!!!
Martwi mnie waga, bo było pięknie a teraz przez ostatnie 3,5 tyg. +2,5kg :(
10 kg mam na plusie.. Ech..
Woda się nie zatrzymuje, naprawdę się nie objadam a widzę, że zaczynam się turlać.
Zdrowie Małej najważniejsze, ale mam nadzieję, że przez te 10 tygodni nie dołożę za wiele kilogramów..
Dobrej nocy Laseczki :)
 
A ja właśnie skończyłam wieszać na suszarce pierwszą pralkę ubranek, które dostałam od koleżanki. Ja naprawdę nie wiem gdzie ja to wszystko pomieszczę a muszę zaznaczyć, że jak sie dowiedziałam o ciąży to kupiliśmy dodatkową szafę i komodę :D Chyba muszę wyciągnąć z szafy te większe ubranka i pochować gdzie indziej..

Turluturlu gratulacje udanej wizyty :) ja kilogramami aż tak bardzo się nie przejmuję bo dla mnie to takie wyczekiwane i chciane kilogramy :)

Czy wy też tak dużo pijecie? Ja sama wypijam zgrzewkę wody w pół tygodnia :szok: w końcu pęknę...
 
Wrocilam z pracy i kolejny taz obiecalam ze nie kupie gotowej zupy z puszki i co... Znowu wcinam to okropienstwo :)
Super_mysz 17 ja w ogole moglabym nie pic ale sie zmuszam... Rano kawa, herbata rooibos czasami pokrzywa pozniej sie zmuszam do jednej max 2 butelek wody i na koniec meliska :)
Ja wlasnie wywalilam z szafy swoje rzeczy zeby wlozyc dziecka i nie wiem co zrobic ze swoimi.. Caly czas czekamy na drugi pokoj ...
 
Cala noc wymioty[emoji22] kroplowki nic już nie dają... czekam na 7 i pewnie założą żywienie pozajelitowe[emoji22]
Nie mam już sił. 11 dni wymioty [emoji22] chce umrzec

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry