reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Grabcia - moze pozajelitowe nie ejst zlym rozwiazaniem? wzmocnisz sie to a jelita i przewod pokarmowy odpocznie..
 
reklama
Czesc. U nas kiepsko. Wczoraj miałam zabieg na nerke trochę pomogło Ale niestety dalej nie jem. Chcą mi założyć żywienie pozajelitowe [emoji22]
Mało tego wczoraj mały prał główką i były skurcze co 4 minuty [emoji22]
W życiu tak się nie bałam
Chciałabym zacząć jeść Ale nie mogę nie dam rady

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Grabcia będzie dobrze! Trzymaj sie, my tu o Tobie myślimy cały czas!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia dzięki ze się odezwałeś, martwiłyśmy się tu o Ciebie. Dalej trzymamy kciuki, będzie dobrze, musi być!
Kasia. Zosi pomoc domowa płacona z kasy to u nas marzenie. U nas polityka prorodzinna raczkuje jeszcze, dobrze ze chociaż po porodzie jest roczny urlop macierzyński, to jest naprawdę na duży plus


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia dzięki ze się odezwałeś, martwiłyśmy się tu o Ciebie. Dalej trzymamy kciuki, będzie dobrze, musi być!
Kasia. Zosi pomoc domowa płacona z kasy to u nas marzenie. U nas polityka prorodzinna raczkuje jeszcze, dobrze ze chociaż po porodzie jest roczny urlop macierzyński, to jest naprawdę na duży plus


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A roczny urlop macierzyński jest wciąż tylko dla zatrudnionych? Czy dla prowadzących firmy tez przewidzieli?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A roczny urlop macierzyński jest wciąż tylko dla zatrudnionych? Czy dla prowadzących firmy tez przewidzieli?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dla osób prowadzących działalność rownież, ale pozmieniali troche w zakresie wyliczania jego wysokości. Nawet dla osób, ktore w ogóle nie pracują przewidzieli 1000,00 zł
 
Czesc. U nas kiepsko. Wczoraj miałam zabieg na nerke trochę pomogło Ale niestety dalej nie jem. Chcą mi założyć żywienie pozajelitowe
emoji22.png

Mało tego wczoraj mały prał główką i były skurcze co 4 minuty
emoji22.png

W życiu tak się nie bałam
Chciałabym zacząć jeść Ale nie mogę nie dam rady

Dobrze, że się odezwałaś...będzie dobrze... trzymamy kciuki
 
Dzięki laski za kciuki ;* rzeczywiście w jednym znamieniu jest mała zmiana ale możliwe że to przez ciąże, reszta ok. Przed świętami mam mieć robiona videodermatoskopie i później 3 miesiące obserwować go. W razie czego usunięcie po porodzie i skończeniu karmienia (bo to na piersi jest...)

Kasia.zosia - ale super sprawa z tą pomocą domowa! Ja aktualnie jeszcze nie mam armagedonu bo to będzie moja pierwsza dzidzia ale jakbym pomyslala, że mam dwójkę jak Ty i teraz ta rwa kulszowa to na pewno bym skorzystała :)

Grabciu - mam nadzieję, że teraz będzie juz tylko lepiej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia caly czas trzymamy kciuki !!!
Kasia.zosia - ale z ta pomoca super !!! Ja juz sie boje co bedzie po porodzie bo przez cala ciaze maz mi nie pomaga a co bedzie po... U nas nie ma urlopow wychowawczych macierzynskicj itp... Mnie juz sie babki pytaly kiedy wracam do pracy jak bylam w 4-5 miesiacu ciazy :) teraz tez juz nie mam sily pracowac ale beda potrzebne pieniadze wiec postanowilam wytrzymac do konca grudnia...
 
Sojna ja mam pieprzyka przy sutku i on w poprzedniej ciąży też mi się zmienił, oglądał to dermatolog, mówił, że można usunąć po zakończeniu karmienia, ale nic z nim nie robiłam, po ciąży się zmniejszył (bo już nie było tyle melaniny), potem karmiłam długo, zaszłam od razu w kolejną ciążę, poroniłam i dałam sobie spokój z tą piersią. Dalej wygląda tak jak wyglądał, nie będę tego ruszać:)
 
reklama
Sojna ja mam pieprzyka przy sutku i on w poprzedniej ciąży też mi się zmienił, oglądał to dermatolog, mówił, że można usunąć po zakończeniu karmienia, ale nic z nim nie robiłam, po ciąży się zmniejszył (bo już nie było tyle melaniny), potem karmiłam długo, zaszłam od razu w kolejną ciążę, poroniłam i dałam sobie spokój z tą piersią. Dalej wygląda tak jak wyglądał, nie będę tego ruszać:)

Ta babeczka też mi mówiła że może nic z nim nie być i tylko w trakcie ciąży się zmienił, przypuszczam,że u mnie będzie tak jak u Ciebie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry