reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Jagódka to super :)
A jak wam pasuje szkoła po południu, jak wrazenia? Lepiej by było na rano?
Sama robisz wszystko na impreze?
Lepiej na rano zdecydowanie, gdybym nie była na L4 to byłoby bardzo ciężko, cały dzień (od 6:30 do 17) by siedziała w świetlicy:( l gdzie tu jeszcze lekcje odrobić, zjeść obiad itd?
Idę na łatwiznę:D Kupiłam ozdoby, talerzyki, sztućce, nawet obrus jednorazowy, żeby nie prać. Tort kupię, jakieś ciastka, teściowa obiecała zrobić blok czekoladowy i wafelki karmelowe, pizzę zamawiam, zrobię tylko galaretki z "robalami (żelkowymi oczywiście)", mam na 2h animatora i wszystko w nosie. Mam zamiar tylko dolewać picia i patrzeć jak się bawią, ew. robić zdjęcia:)
Kasiu_linka - łóżeczko zdecydowanie tam, gdzie dziecko będzie spało najdłużej, reszta tylko na drzemki raczej. Kołyska starczy na krótko - ja myślałam, żeby kupić do salonu właśnie, albo kosz mojżesza, ale zobaczymy, jak coś to mam jeszcze łóżeczko turystyczne.
 
reklama
O właśnie jeszcze lozeczko turystyczne napewno u nas stanie w salonie bo nawet jak szkrab będzie większy to spokojnie będę mogła go/ją tam wsadzić i zostawić na chwilkę i będzie bezpieczne... A swoją drogą dziś mi się śniło, że to chłopiec... Tylko go oczywiście nie widziałam. Trzymalam go na rękach, ale tyłem [emoji3] u nas wszyscy mówią, że to chłopak, nawet ja tak myślę od początku. Chociaż zawsze po cichutku marzyłam o dziewczynce. A teraz nawet imię jest, ale tylko dla chłopca [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu_linka mam tak samo z tym chlopcem, tez w glebi serca czuje ze to jest chlopiec i wszyscy tez wokol mowia "ooo chlopak bedzie jak nic" a ja ciagle tylko powtarzam "niewazna dla mnie plec, ma byc zdrowe i szczesliwe". :)

Co do snu malucha to marzy mi sie zeby tak spac z dzieciatkiem w jednym lozku, wydaje mi sie ze matczyny instynkt tak dziala ze kobieta przez sen chyba nawet sie nie rusza zeby tylko malenstwu nic sie nie stalo zlego... musze to przemyslec, ciezko mowic o tym wszystkim, niewiadomo czy bede mogla karmic piersia a chcialabym ;)
Ale chyba rzeczywiscie lozeczko w sypialni zrobimy, tak bedzie najwygodniej.
 
Maleństwo będzie spało w łóżeczku u nas przez jakieś dwa lata potem my przeprowadzi y się do innego pokoju a sypialnia będzie pokojem groszka. Dodatkowo w salonie będzie stało łóżeczko turystyczne.
 
Grabcia123 ' bierz leki bo sobie biedy kobieto możesz narobić , łącznie z jakimiś kamieniami nerkowymi, i innymi , lekarz powinien dać Tobie leki bezpieczne dla dzidzi, ja właśnie skończyłam antybiotyk i był bezpieczny dla płodu.

Monsku- jeju kuruj się , ja z syropkiem *spam* i ciepłymi herbatkami dałam rade,

Asia- jeju biedna a co tam było w końcu ze taki ból ?

Jeny dziewczyny co się dzieje wszyscy chorzy , co to za cholerny sezon,

Anness- mi strasznie szybko poleciało, ciuszki zawsze możesz kupić, ja już mam trochę a tym bardziej biorę jakieś neutralne bo my nie poznajemy płci ,

U mnie było tak w pierwszej ciąży ze łóżeczko w drugim pokoju i miałam tam też łóżko i ja tam spałam żeby karmić w nocy itp, a teraz właśnie w drugiej ciąży chce zrobić jak ty mówisz żeby drugie dziecko spało w koszu Mojżeszowym i jak coś będę brać do siebie - na karmienie - mi się zawsze na leząco najlepiej karmiło , :), mam łóżeczko ale mi się po prostu nie zmieści i musi spać w koszu,


Jagódka - super ze przechodzi :), to przy tym co już zrobiłaś ja się boję przyznać ze dopiero wstalam [emoji23], dziś dzień wolny od dziecka itp :) , tylko pobudka o 6 bo dzidzia w brzuchu harcowała a jak usnełam o 8 to się o 11 obudzilam ha, o matko na urodziny 11 to dużo :) , będzie dużo krzyków i biegania hehe.

Kasiu_linka- witaj :) , a kiedy poznajesz płeć :) ? Ja nie będę znała i musze dwa imiona myśleć dla dziewczynki mamy dla chłopca ni w ząb nie idzie z naszymi wymaganiami heh, a tak to masz jakieś przeczucie sama ? Może sen proroczy był ;)? Hih, ja miałam przeczucie na dziewczynkę ale dzidzia z buzi bardziej mi na chlopca podchodzi hehe, I sama juz nie wiem dalej :D , myślałam że matka zawsze wie i ma przeczucie a tu G... ;),

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka dobiję Cię:laugh2: umyłam okno w kuchni i przesadziłam kwiaty i odkurzyłam jeszcze:D Znaczy - wracam do żywych skoro już na dupie nie mogę usiedzieć.
Co na obiad robicie? Ja mam polędwiczki w lodówce.. chyba zrobię je w miodzie i musztardzie.
 
Miciur-ka połowkowe mam 29 więc może maluch pokaże co tam ma [emoji3] właśnie mam przeczucie od samego początku, że chłopiec [emoji4] ale zobaczymy za tydzień.
Jagódka Ty to na pełnych obrotach po chorobie [emoji6]
Grabcia123 co za lekarze [emoji52] uważaj na siebie i oby jak najszybciej minęło [emoji4]
Rozmaryn dwa lata z Wami?
Właśnie dziewczyny a Wy kiedy planujecie wyprowadzić Wasze maleństwa z sypialni do pokoiku dziecięcego?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciur-ka połowkowe mam 29 więc może maluch pokaże co tam ma [emoji3] właśnie mam przeczucie od samego początku, że chłopiec [emoji4] ale zobaczymy za tydzień.
Jagódka Ty to na pełnych obrotach po chorobie [emoji6]
Grabcia123 co za lekarze [emoji52] uważaj na siebie i oby jak najszybciej minęło [emoji4]
Rozmaryn dwa lata z Wami?
Właśnie dziewczyny a Wy kiedy planujecie wyprowadzić Wasze maleństwa z sypialni do pokoiku dziecięcego?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas sym spał sam zawsze od urodzenia, potem jak miał dwa lata zaczął spać z nami :D do dziś czasem śpi (ma 5 lat), córka śpi u nas w sypialni cały czas (15mies), przeniesie się przed urodzeniem dzidziusia do brata pokoju wiec będzie mieć rok i 9 mies. Ja tam lubię mieć dzieci blisko siebie :) dwa lata to znowu nie tak duzo
 
Do góry