reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
No i co poszłam do ośrodka na wyniki czekać do jutra i może wtedy coś poradzą paracetamol przeciwbolowo i leżeć..A najlepiej zgłosić się do ginekologa.... tyle ze jest na urlopie i wizyta na środę umowiona...

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Grabcia kurczę wczoraj myślałam o Tobie.
Ja z innymi dolegliwościami, ale byłam jakiś czas temu w szpitalu i tak jak u Ciebie paracetamol mi dali i tylko pytali czy lepiej, ale chociaż ginekolog mnie badał i dzidziusia podglądali. A u Ciebie nic?
Tylko ja karetkę wezwalam hihihi :p A o dodatkowe badania sama się doprosilam o póki nie zrobili wszystkich badań wraz z krwią mówiłam, że nie jest mi lepiej. To tak na przyszłość dziewczyny nie możemy dac się zbywac.

A ruchy my czujemy:) Najlepiej jak leżę spokojnie, chociaż jak siedzę już też hehehe przed chwilą obserwowaliśmy jak mi pępek wciąga do środka :p
 
Dziewczyny co się dzieje ze lekarze i karetki ?

Ja was podczytuje ale kiedy tu pisać , byłam na polowkowych i dzidzia waży 375gram - wszystko dobrze się rozwija - płeć - niespodziewajka ;) , tacy byliśmy zdenerwowani a po usg wszytsko nas puściło i zadowoleni - synek z nami był i oglądał zadowolony :),

jeśli chodzi o marudzenie ze boli i to i tamto - niestety znam ten ból dziś idę do lekarza - skończyłam antybiotyk na infekcje nerek ale nie wiem czy mi przeszło bo coś mnie dalej boli tylko po prawej stronie ze zgięta wpół chodzę, wyrostka juz nie mam więc nie wiem czy to nerka czy co to może być - trochę się zeschizowałam ze to może być jakis problem z jedną nerka po tej infekcji i idę niech mnie maca i sprawdza ...eh

Ja to już się czuje jakbym była w 8 miesiącu bo cały czas narzekam [emoji23] , a wy jak się czujecie :) ??? Dodam foto dzidzi na wątku foteczek

Miłego dnia wam zycze :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia - normalnie przerazaja mnie takie miejsca! a lepiej Ci juz?

Anna - a Ty czemu karetke wzywalas?
Nerka puszcza jak leżę na przeciwnym boku... najgorzej jest wieczorami Ale walczę żeby nie brać tabletek...Ale cóż sikanie co chwilę zostalo i rano dziś też ciemny mocz w dodatku się pieni [emoji22] ważne że mały dokazuje aż brzuszek podskakuje

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia - a prywatnie do laboratorium? mnie tydzien temu tez bolalo przy sikaniu i wyszly super wyniki z moczu na posiew, stwierdzili, ze to maluch moze tak uciskac, ze czuje bol przy sikaniu.. kurcze musisz to jakos zbadac!

miciur-ka - to samo sobie pomyslalam, ze ciagle cos nie tak, eh te uroki ciazy..

synus obudzil sie kaszlacy i w zlym humorze, mi ´ciagle zimno od wczoraj i jakos niewyraznie sie czuje, jopryszczka sie robi - chyba sie zarazilam od was :p a najdziwniejszy objaw - apetytu nie mam a glodna! :)
 
U mnie karetka, bo sama w domu byłam i nie mogłam się ruszyć myślałam, że mi dysk wypadł nie mogłam sobie pomóc dlatego zadzwoniłam..
 
reklama
No i ja mam od was wirusa! Gardło boli, nos zawalony :/

Grabcia to nie jest rozsądne nie brać tabletek. Nieleczona infekcja bardziej dziecku zaszkodzi niż dozwolone leki przepisane przez lekarza..
 
Do góry