reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojna, przepraszam, że tak prątkuję:( zdrówka!
Ja równy tydzień już jestem chora..
Anness, witaj! Ja czuję już normalne kopniaki i wiercenie się.
Rodosek za mną zupa ogórkowa chodzi, ale zrobię rosół, rosół najlepszy na chorobę.
U mnie pogoda pod psem.. ogarniam trochę chatę, bo w niedzielę urodziny, a tu bałagan jak po tajfunie po tym remoncie, nawet nie brudno, tyle, że wszystko nie tam gdzie powinno być

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sojna, przepraszam, że tak prątkuję:( zdrówka!
Ja równy tydzień już jestem chora..
Anness, witaj! Ja czuję już normalne kopniaki i wiercenie się.
Rodosek za mną zupa ogórkowa chodzi, ale zrobię rosół, rosół najlepszy na chorobę.
U mnie pogoda pod psem.. ogarniam trochę chatę, bo w niedzielę urodziny, a tu bałagan jak po tajfunie po tym remoncie, nawet nie brudno, tyle, że wszystko nie tam gdzie powinno być

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

O masz rację! Dzisiaj rosół :)

A jakby tego było mało to taaaaaaaaak mnie ta zgaga męczy od kilku dni :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z ruchami dzieciatka? Czujecie raczej takie bulgotanie/przelewanie czy juz ostrzejsze kopniaczki? Jestem ciekawa jak tu jest u Was w waszym tygodniu ciazy :)
My w 21tyg,pierwsze ruchy ponad miesiac temu , a od dobrze tygodnia takie kopniaki, ze mi bluzka skacze [emoji16]

O masz rację! Dzisiaj rosół :)

A jakby tego było mało to taaaaaaaaak mnie ta zgaga męczy od kilku dni :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To podzielilysmy sie... rosolem i zgaga [emoji3]

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178]
21tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Ja takie wyraźne ruchy czułam w 18 tygodniu. Teraz zaczęłam 22. Przed chwilą moja siostra córcię 4250 i jak ja mam tu bez strachu pójść do porodu jak mi przyjdzie urodzić takiego klocka??
 
Dzień dobry wszystkim [emoji4] Ja zaczęłam czuć pierwsze ruchy w 17 tygodniu. Były to pojedyncze musniecia i cały czas się zastanawiałam czy to to. Ale z czasem zaczęły się powtarzać i już wiedziałam, że to mój maluszek. Jednego dnia czułam drugiego nie. W 19 tygodniu to już są zdecydowanie kopnięcia, ale jeszcze nie tak spektakularne by moj D mógł po przyłożeniu ręki wyczuć w każdym bądź razie nie da się już ich z niczym pomylić [emoji4] od niedzieli czuje codziennie i z rana i po zjedzeniu jak chwilę odpoczywam z nóżkami wyciągniętymi i jak siedzę, a szczególnie, gdy kładę się już spać to dopiero zaczyna się szaleństwo [emoji3]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie cos zaczelam czuc od niedzieli (czyli z poczatkiem 18 tc) i ciagle sie zastanawiam czy to "przelewanie" to jest TO :) z drugiej strony watpie ze to jelita czy zoladek :) wiec czekam z niecierpliwoscia na mocne kopniaki!
 
jagódka ja myślę, że ogórkowa też dobry pomysł - fajnie wygrzewa ;)
co do ruchów to się nie odzywam, bo ja to tak raczej intuicyjnie wiem, że maluch się rusza ;)
rozmaryn nie martw się na zapas :)
 
reklama
Ja takie wyraźne ruchy czułam w 18 tygodniu. Teraz zaczęłam 22. Przed chwilą moja siostra córcię 4250 i jak ja mam tu bez strachu pójść do porodu jak mi przyjdzie urodzić takiego klocka??
Rozmaryn powiem ci ze tak 4100 jak moje dzieciaki mi nie było ciężko urodzic, na pewno wolałabym mniejsze powiedzmy 3600 bo wiem ze byłoby jeszcze latwiej i szybciej ale coz... mi z synem lekarka powiedziała ze na pewno będzie ze 4 kg, za to z córką nie dość że mi przepowiadali poród z miesiąc przed terminem to ciągle było ze jest mala.... Figa z makiem, urodziła się 2 tyg po terminie większa od brata. Ale było szybko i sprawnie. Nie martw się na zapas :) a będziesz rodzic w tym samym szpitalu co poprzednio?
Ja ruchy czułam juz w 15 tyg, a od kilku tygodni czuć tez na zewnatrz. Ale z poprzednimi dzieciakami nie czułam tak wcześnie :)
 
Do góry