reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Tak. Już nią lepiej, ale chyba z godzinę płakała..
Internista stwierdził, że nic mi na to choróbsko nie pomoże, mam brać dalej to co biorę i wygrzewać głowę, inhalować się itd. Jakby się nasiliło, to przyjść jednak po antybiotyk.
O bidula, mojej siostry córka tez chciała dziewczynke a ma brata. Nawet się chciała z moim Jaskiem zamienić :) Oby się udało bez antybiotyku!
 
mój starszy syn strasznie chce siostrę, a jak mu tłumaczyłam, że może być jednak brat to powiedział mi, że okej, ale "nauczą go zbóić" :D uśmiałam się przy tym strasznie :) Wygląda jednak, że marzenie syna się spełni :-) :)
 
Zycze zdrowia wszystkim , chyva zaczyna sie jakis sezon na choroby bo ja dzisiaj tez poszlam do pracy i malutka chora , katar kaszle itp.. Mam nadzieje ze nie zaraze sie od niej bo ja jakos ciezko przechodze przeziebienia...
 
reklama
Do góry