reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Gratuluję wizyt dziewczyny :)
My za tydzień prenatalne zobaczymy czy potwierdzi się dziewczyna...

Ja miałam dziś tyle zrobić,a tu klientka moja wyszła, a ja do łóżka:p Coś mnie kulo po bokach brzucha i wolałam odpocząć.
 
Gratulacje :-) Dziewczyny mam problem z listą lutówek, jak możecie to niech każda spojrzy na listę i zobaczy czy wszystkie dane są uzupełnione. Jak nie to piszcie do mnie prywatną wiadomość.
 
reklama
Gratulacje :-) Dziewczyny mam problem z listą lutówek, jak możecie to niech każda spojrzy na listę i zobaczy czy wszystkie dane są uzupełnione. Jak nie to piszcie do mnie prywatną wiadomość.
Kochana, wpisz mi 10luty- córka. 2 razy mówił lekarz córka, jednak za tydzień na prenatalnych chce się upewnić.

Gratuluję Wam zdrowych dzieciaczkow:) Ja nie mam czasu pisać ,szybciutko jednak coś tam podczytam - mam urwanie głowy z chodzeniem po dziecko kawał do szkoly i z bólami brzucha. Już było ok kilka dni i na nowo bóle,a ja nie mam możliwości leżenia, bo mąż w pracy, a nikogo tu nie mam do pomocy. Dobrze ze o świetlice rano dla dziecka się wyklucilam uff to chociaż rano nie lecę tylko mąż go zawozi. A ja tylko odbieram.
 
Do góry