reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
To nie jest niebezpieczne, niebezpieczna jest tylko opryszczka narządów rodnych. Heviran to nie jest żaden cud... Ja miałam opryszczkę kiedyś co chwila, co 2 miesiące przynajmniej. Wzięłam kiedyś heviran, też spodziewałam się, że z pół roku będzie spokoju.. Po 3 miesiącach wyskoczyła kolejna.. także u mnie w ogóle nie warto go brać.
 
Mnie nastraszyli ostatnio, że dzidzia może być głucha, że wpływa to na korę mózgową i nie pierwszy lekarz mi to mówił, dlatego jestem taka zestresowana. Na razie jest malutka, poczekam.
 
Ale to trzeba działać póki jest mała, bo potem się zacznie paprać, posmaruj sobie czymś jak nie chcesz plastrów.
 
Zdrówka życzę wszystkim zakatarzonym i zawirusowym lutóweczkom oby szybko poszło precz :)
Jagódka kciuki za wizytę :)
Ja juz po , przeżyłam nie oddałam , mąż mi od razu bułkę wziął ze sobą także zaraz po w drodze do domku pochłonelam ja w takim tempie jakbym z tydzień nic nie jadła :) mam nadzieje ze wyniki wyjdą dobre. Mały po glukozie szalał energii takiej dostał ze godzinę się kokosil i kopał :)

A na opryszczka nie pomogę ale chyba lepiej od razu coś zaradzić niż czekać :)
 
A plasterki można?
No ponoć to jest niebezpieczne tak to zostawić cholera, a Heviran powoduje że nie nawraca. Nie wiem kurde.
Turluturlu, mowi sie ze niebezpieczne jest jesli pierwsze zakazenie opryszczka nastapi w ciazy. Faktycznie te skutki uboczne, o ktorych piszesz moga wystapic ale wlasnie przy pierwszym zakazeniu. Ewentualnie przy opryszczce narzadow pł przy porodzie.
No i z opryszczka ust nie calujemy niemowlat i noworodkow bo to dla nich jest zawsze niebezpieczne.
 
Ostatnia edycja:
Turluturlu jest dokładnie tak jak pisze Kasia.zosia. Opryszczka groźna, ale tylko gdy mamy ją pierwszy raz w życiu. Tak więc nie przejmuj się na zapas i wylecz jak najszybciej żeby się nie babralo.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z moim terminem usg na razie lipa. Dodzwonilam się do szpitala dopiero za 10 razem i póki co nie mają wolnych terminow, babka miała pogadać z lekarzem i oddzwonić jak będzie coś wiedziec.
Na dodatek okazało się ze na karcie ubezpieczeniowej mam datę urodzenia meza, pomylili się przy wydawaniu bo w dokumentach mam dobrze, więc i na skierowaniu mam zle. Chyba będę musiała udawać ze to moja data urodzenia a potem wymienię karte po tym usg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry