reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Cześć dziewczyny ;)
Ostatnio mało się udzielam ale albo czasu brakuje albo siły ;p
Zajmuje się przygotowaniami do ślubu (1 października wychodzę za mąż) albo staram się ogarniać powoli mieszkanie tak konkretnie ;)
A wieczorami najczęściej książka z rękę i mnie nie ma.
Jutro idę porobić wyniki, muszę mieć na poniedziałek. I tak myślę czy jeśli jutro zrobię też tarczycowe wyniki to 26.09 dla lekarza będą "świeże" czy lepiej w przyszłym tygodniu je zrobić?

Gratuluję potwierdzonych płci ;)
I witam nowe dziewczyny ;)

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maryliese z początku to nie byłam pewna czy to to, ale od 3 dni się powtarza i teraz już wiem, że to maluszek [emoji4] jeszcze trochę i Ty i reszta mamuś poczujecie. Pewnie od razu to będą kopniaczki, a nie żadne motylki [emoji6]. Tu w Holandii jest całkiem inaczej. Usg zazwyczaj tylko 3, miałam do tej pory raz pobieraną krew i można powiedzieć, że to tyle [emoji3] wizyta u położonej raz na miesiąc i wtedy ciśnienie mi mierzy i pomaca brzuch, zapyta o samopoczucie i koniec wizyty [emoji3]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie lubię zagniatania i wykladania formy więc.... Mój to robi :-D i ciasta robimy razem
Moj robi wszystko co "maczne", pierogi, pizze,drozdzowe [emoji2]
witam nowe lutoweczki [emoji6]
Nuska najwspanialszego na nowej drodze zycia [emoji307]
Sojnabig smacznej szarlotki [emoji2]

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Może się Wam trochę przedstawię. Mam nadzieję, że mogę to zrobić tutaj [emoji4] Mam 27 lat. Jest to moja druga ciążą, niestety pierwszą straciłam w 8 tygodniu miałam wtedy 18 lat.
Od ponad 4 lat mieszkam w Holandii. Od początku ciąży wszystko jest dobrze. Dwa razy miałam robione usg. Ostatnie w 11 tygodniu i wtedy widziałam jak moje maleństwo machało nóżkami i rączkami. Piękne przeżycie. Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka badanie połowkowe mamy 29 września i wtedy być może się dowiemy [emoji6] zaczęliśmy 18 tydzień. Pierwsze ruchy mojego maleństwa poczułam w 17 tygodniu. Od 3 dni codziennie czuje delikatne trzepotanie [emoji7]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
witam cie kochana ja jestem w 19 tc dziś milam prentalne i jest to super tak ladnie widać dziecko zycze i jak najlepej
 
wygląd pycha godz 22 a ja mysle o niej jak możesz daj przepis to jutro upieke
Jabłka akurat mam od teściowej, bo ona robi takie w sloikach a jeśli chodzi o ciasto to: 4 szklanki mąki, szklanka cukru, 1 opakowanie cukru wanilinowego, łyżeczka proszku do pieczenia, 3 żółtka, jedne całe jajko, kostka (250g) margaryny do pieczenia. Wszystko razem zagniatamy, kule ciasta wkładamy na pół godziny do lodówki. Połowę ciasta rozwalkowujemy i układamy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Na to idą jabłka. Druga część ciasta ścieram ba tarce na dużych oczkach prosto na jabłka. Piekłam 50 minut w 180st ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jabłka akurat mam od teściowej, bo ona robi takie w sloikach a jeśli chodzi o ciasto to: 4 szklanki mąki, szklanka cukru, 1 opakowanie cukru wanilinowego, łyżeczka proszku do pieczenia, 3 żółtka, jedne całe jajko, kostka (250g) margaryny do pieczenia. Wszystko razem zagniatamy, kule ciasta wkładamy na pół godziny do lodówki. Połowę ciasta rozwalkowujemy i układamy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Na to idą jabłka. Druga część ciasta ścieram ba tarce na dużych oczkach prosto na jabłka. Piekłam 50 minut w 180st ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUdziekuje
 
Do góry