reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A u nas dzis była awaria internetu i dopiero nadrabiam :)
Super jabłecznik uwielbiam, żeby tylko ktoś mi upiekl :) zawsze lepiej smakuje
Lu-cyferka ja nie widzę twoich suwaczkow (z telefonu korzystam).
Termin porodu zazwyczaj liczą z OM lub ewentualnie z usg do 10 tc (podobno najbardziej wiarygodny) i juz się tego nie koryguje bo potem są faktycznie wahania, dzieciaki różne rosna, przecież niektóre w terminie rodzą się poniżej 3 kg a niektóre powyżej 4 :) Mój syn sobie rósł roznie, pierwsze usg pokazało termin 24.09, a następne 13 a jedno nawet 8 a urodził się właśnie 24
 
Też jestem po wizycie i źle się maluszek ułożył, więc dalej nie wiem jaka płeć :( w zeszłym tygodniu robiliśmy też szarlotkę z mężem, a w tym zrobił sam drożdżowe ze śliwkami, ale zakalec mu wyszedł i się chłop trochę podłamał

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też jestem po wizycie i źle się maluszek ułożył, więc dalej nie wiem jaka płeć :( w zeszłym tygodniu robiliśmy też szarlotkę z mężem, a w tym zrobił sam drożdżowe ze śliwkami, ale zakalec mu wyszedł i się chłop trochę podłamał

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzeba docenić zw próbował :) mój raczej obiad ugotuje, za pieczenie się nie bierze :)
 
Witam nowe mamy!
Przykro mi, że nie udało się Wam określić płci..
Ciekawe, czy nasze bobo pokaże kim jest w poniedziałek.
Mmmm szarlotka:) Zjem jabłko:p A któregoś dnia kupię składniki i zrobię szarlotkę sypaną, bo to najszybsze ciasto ever:)
 
Może się Wam trochę przedstawię. Mam nadzieję, że mogę to zrobić tutaj [emoji4] Mam 27 lat. Jest to moja druga ciążą, niestety pierwszą straciłam w 8 tygodniu miałam wtedy 18 lat.
Od ponad 4 lat mieszkam w Holandii. Od początku ciąży wszystko jest dobrze. Dwa razy miałam robione usg. Ostatnie w 11 tygodniu i wtedy widziałam jak moje maleństwo machało nóżkami i rączkami. Piękne przeżycie. Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka badanie połowkowe mamy 29 września i wtedy być może się dowiemy [emoji6] zaczęliśmy 18 tydzień. Pierwsze ruchy mojego maleństwa poczułam w 17 tygodniu. Od 3 dni codziennie czuje delikatne trzepotanie [emoji7]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej kasiu_linka, ja mam 26 lat i termin na 18 luty czyli podobnie, u mnie to pierwsza ciąża, w PL mamy usg co miesiąc, jeszcze nie czuję ruchów, więc ci zazdroszcze i wszystkim mamom, które już czują

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry