reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
ellie123 - niezle poszalalas za kierownica.. a co do tych przesadow to jetses prawdziwa kopalnia wiedzy! :)
Hhahaha bez kitu - książkę pisz!;D
Coś się dzieje z ciśnieniem, dlatego może takie śnięte jesteście, bo ja jak kawy nie wypiję, to też zdycham, wszystkie wahnięcia czuję doskonale:/ Jak chodzący barometr..
Barszcz ugotowany, polędwiczki zrobione (nawet młody już zjadł), gary pozmywane, trochę ogarnęłam stertę do rozpakowania, nie jest źle, jeszcze ze dwa dni i będzie można odetchnąć:p Jakiś lepszy dzień dziś mam. Ja w sobotę idę na ślub wychowawczyni Klaudii, sporo osób z klasy się wybiera:) Nie wiem co ja na siebie założę, wprawdzie to tylko ślub, no ale wyglądać jakoś trzeba.
 
Hahah chyba oszalalam na punkcie plci dziecka :) ale ja mam taki charakter lubie wszystko wiedziec i na wszystko byc przygotowana.... Teraz to jestem ciekawa ktore przesady/testy mialy racje :) wlasnie wrocilam z pobrania krwi, jak ja tego nie cierpie... No i jak sie nie poddam to ide za 2 h na basen :) brzuch wyglada super ale nogi mam jak dwa baleroniki i cos trzeba z tym zrobic ...
 
Zobacz załącznik 769550 Od wczoraj ogladam torby i ta mi sie podoba ale troche droga (170$) . Za to znalazlam fajne torby do szpitala bo mam w domu tylko wielkie walizki... Tylko nie znam tej strony etsy.com i nie wiem czy warto zamawiac...Link do: Many Colors! Chevron DUFFLE Bag, Chevron Tote Bag, Gray Luggage, Gray Duffle Bag, Carry On Bag, Overnight Bag, Women Duffle Bag, Luggage Set
Etsy.com najlepsza strona z rękodziełem i malymi biznesami na świecie w sumie. Możesz spokojnie zamawiac. Zresztą zobaczysz po komentarzach, większość sprzedających ma 100proc pozytywnych.
 
A u nas miał być synio-lekarz już coś tam brzdąkał o tym w 10 tc! Wcześnie wiem, ale my jako rodzice oczekujący pierwszego dziecka już jakoś się nastawiliśmy. I wiecie co, w pn. powiedział, że dziewczynka. Płeć jest nam obojętna, ale po cholerę w 10 tc mówił "nie chcę nic sugerować ale chyba chłopiec". A my, długo oczekujący na dziecko się nakręciliśmy. Teraz to się nie zdziwię jak znów zmieni zdanie, choć o córce marzyłam od poczatku..
Będzie chyba Marysia..:)
Ale głupio zrobił, że tak mówił cokolwiek wcześniej.
LAseczki, jak u Was z kawą?
Jak często pijecie?
Jestem totalnym kawoszem, ale ograniczyłam się do 1-2 tygodniowo.
Czy któraś z Was pija częściej?
A co do chust, też bym chciała, fajnie że jest dużo warsztatów z chustowania.
Widziałam ostatnio w Centrum Handlowym matkę młodą robiła zakupy i miała niunie w chuście-jeju, jakie to praktyczne i wygodne!
Ściskam Was Brzuchatki!
 
Ja piję 5-7 razy w tygodniu kawę (prawie codziennie jedną z mleczkiem), ale ja piję dość słabą kawę:)

Turluturlu, bez sensu jest ocenianie płci w 10tc. To ja wróżenie z fusów. Nawet jeszcze na tym etapie zdarzają się spore pomyłki. Wg mnie najpewniejsze obserwacje są po 20tc po prostu.
 
Turluturlu ja 1, czasem dwie dziennie. Czyli ograniczyłam o połowę conajmniej ;) Tylko z ekspresu, ale taką słabą, mleczną na sojowym czekoladowym.
 
reklama
Ja tez pije kawę codziennie z mlekiem, ale o połowę słabsza niż normalnie pijam. A normalnie to zdarza mi się i ze 6 dziennie (normalnie-czyli nie w ciazy i nie przy karmieniu :D)
 
Do góry