reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Monsku i my wychodzimy właśnie z takiego założenia! Lepiej już mieszkać w domku niż odkładać i dopiero "na starość" się nim cieszyć [emoji4]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy to możliwe, że dzidziuś sie przemiescił pod żebra? Na prawo moge sie schylic ale na lewo czuje jakby cos mi blokowalo pod zebrami.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie no raczej wątpię.. Ja jestem w 15 tc i czuje ze macica jest dokładnie między pepkiem a kością lonowa.. Pod zebra to chyba mu trochę za daleko :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj totalnie bez sił do 12 funkcjonowałam ale teraz masakra. Juz drzemkę zaliczyłam jak nigdy a dalej weny i sił na cokolwiek brak a rano zapowiadało się tak dobrze.

Klauduska nie wydaje mi się aby tak wysoko maleństwo było.
 
reklama
Do góry