reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Miciur-ka projekt już wybrany tak naprawde. Teraz czekamy na finanse i możliwość przeprowadzenia sie do rodziców (praca K) [emoji3] Podeślę Ci go wieczorkiem jak będę przy komputerze.

Dziewczyny ja jestem z siebie dumna! Biorąc pod uwage ile wy robicie dzisiaj poszlam na taki mały ryneczek. Ludzie sprzedają tam jedzonko z własnej uprawy. No i jak wariatka kupilam ziemniaczki mlode, pomidory malinowe i zwykle, ogorki gruntowe, czosnek, fasolke, śliwki, marchew i w rybnym sledzikow bede robic takie octowo-olejowe i smietanowo-jablkowe [emoji3] No i troche ruszyłam dupsko w końcu. Chociaż niosąc te toboły usapałam sie jak staruszka [emoji3]

A co do mieszkań to musze doposażyć mieszkanie w jakies meble dla dzidziusia. Myślę, ze komoda wystarczy. Myślicie, że zamieszczę tam kruszyne?

A w ogole oddalismy kotkę do rodziców. Nie mialam tego w planie ale jak widze ja jak lata po dworze z psem to mi szkoda trzymania jej samej w mieszkaniu. Teraz zadowolona zyje na podwórku i jak chce to wraca do domu. Łudzę się, że wróci do nas jak maleństwo będzie miało juz z pół roczku ale myślę, ze uschnie tutaj w mieszkaniu [emoji20]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska łóżeczko (polecam z szufladą) i pojemna komoda spokojnie wystarczą:)
Kolejne dwa piętra się pieką, muszę jeszcze je dziś czymś nasączyć i tort na dziś z głowy, jutro kremy i zdobienie - chyba że wieczorem jeszcze przełożę je kremem, ale pewnie po tych urodzinach chrześniaka męża nie będzie mi się chciało.
Za chwilę biorę się za krojenie sałatki i sos czosnkowy. Tortillę też potem zrobię i włożę do lodówki, niech się spaja:) Jeszcze muszę pokroić pierś z kurczaka (bleeee) na szaszłyki i ją zamarynować
 
Wszystkozajęte - taki mam zamiar:)
Sos czosnkowy zrobiłam, obrałam też czosnek na masełko czosnkowe. Kurczak też się marynuje. Teraz odpoczywam i jem krówki:D Na jednej miałam napis w środku "krówka się należy" No ja myślę, po takiej robocie:D
 
Wszystkozajete- lecimy "tylko" do domu do mamusi itp.

Ojej zawsze coś z tymi domami oby nie aż tak poważne to zalanie,

Sojnabig- udanej imprezy jutro :)
Klauduska - to super ze juz projekt macie byle do przodu a powoli powoli do celu :) z chęcią obejrzę projekty bo uwielbiam hehe , podziwiam za takie zakupy na ryneczku jak dla mnie za dużo zapachów nie dała bym rady

Fajne znalazłam kocyki na allegro z "lulu handmade" będę zamawiać dzidziusiowi z podusia żeby miał swój kocyk który zatrzymamy pewnie na zawsze ma pamiątkę :) śliczne mają wzory





Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale naskrobalyscie dziewczyny! Czlowiek pojdzie do racy i jak wraca to jest co czytac :) Mi sie chce leczo (lecho?) i zaraz jade na zakupy po skladniki :) Z pieczenia to raczej srednio, bo mnie na slodkie nie ciagnie. Ciekawe czy sie zmieni.
Ja plec moze poznam koncem wrzesnia na nast usg, teraz lekarz sprawdzala tylko budowe i czy nie ma wad genetycznych, wiec jakos szalu z kupowaniem nie ma.
My mieszkamy w dosc duzym domu, pozyczki jest jeszcze na jakies 22 lata, ale co tam! Z oszczednosci nie kupiloby sie, a tak to sobie juz mieszkamy kilka lat i cieszymy sie z tego: prywatnosc, spokoj i ogrod :)

Miciur-ka my tez lecimy za tydzien "do mamusi", ale jakos nie mysle jeszcze o tym..
 
Do góry