reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Misia-A i joanna4258 - ja też mam wizytę dopiero na 16.08, bo mój gin urlopuje, aż sprawdziłam skąd jesteście, bo to może jeden i ten sam lekarz, no ale nie

sojnabig - też mam dwie siostry rodzone, a moja starsza też jest w ciąży, tylko że ona już ma termin więc czeka tylko na rozwiązanie.

Aha a co do 500 + to przecież program max potrwa 5 lat, o ile nie skończy się wcześniej bo nie ma źródła finansowania, no ale jasne pożyjemy zobaczymy. Może coś innego wymyślą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My mieszkamy w Bawarii, na wsi między Monachium a Augsburgiem. Mój mąż to pracoholik wiec jest dobrze jak niedziele ma wolna, nigdy nie był ze mną na żadnym usg a to już nasze 3 dziecko bedzie. Ale mi akurat nie jest przykro z tego powodu bo my oboje jesteśmy mało romantycznie i bardzo pragmatyczni. A więź z dzieckiem taka prawdziwie mocna nawiązujemy po porodzie. Jasne ze kocham moje dziecko w brzuchu i chce dla niego jak najlepiej ale jakoś nie potrafię tak się rozczulac nad nim, dopiero jak je zobaczę na zywo.
 
pojawiły się już kwietniówki więc powoli mogę już uspokoić nerwy, jeszcze tylko usg genetyczne w poniedziałek i będę mogła naprawdę cieszyć się ciążą :) dzisiaj u nas jest niemiłosiernie ciepło a ciśnienie niskie więc standardowo głowa boli a do tego boli mnie gardło i uszy... chyba jakaś infekcja się przyplątała niestety :-(
 
Jogodka Oj ja mam menu identyczne;) ciekawe kto tam mieszka u nas w brzuszku :)

Sojnabig U mnie od 10tyg jakoś zaczęły się mdłości gigant, zaparcia jeszcze gorsze, teraz mam 12tydz i jest z tymi mdlosciami co raz gorzej. Co raz więcej jedzenia odrzucam.
 
A mnie prześladuje kichanie..:oo: Z każdym kichnięciem czuję takie szarpnięcie więzadeł macicy, że aż łzy stają w oczach..masakra, ale to normalne, w każdej ciąży tak miałam.
Boli mnie prawa strony twarzy, w marcu wyrywałam ósemkę chirurgicznie i trochę mi naruszyli 7, bo była beznadziejnie usadowiona i rosła w 7-mkę. Teraz boli mnie przy zagryzaniu i jak szeroko otworzę usta w "zawiasach". Wiecie, takie głupie uczucie, jak coś przeskoczy w szczęce.. Od kilku dni tak mam, myślałam, że przejdzie, a tu coraz gorzej. Muszę w poniedziałek umówić się z jakimś ortodontą. Jak nie urok to...:baffled:
Chyba przestałam już plamić, oby do poniedziałku, mam nadzieję, że z Bulinkiem wszystko ok.
 
reklama
Pola- gdyby dało się zamówić to bym.chetnie córkę zamówiła haha ;) , fajnie masz już praktycznie córka jedna dorosła , dwie młodsze tez juz małe nie są :) , czekam na te dni kiedy ja juz będę miała duże dzieci hehe

Airfix - dzieki może i się uda .., ale niestety ma prawa koleś do dziecka i umiejętnie próbuje mną rządzić przez to, nie da się go tak o odciąć bo ja będę ta "zła" , gadałam. Już z jednym prawnikiem jeszcze będę gadać z drugim, zobaczymy co co mi powie ten 2 , porównam sobie ;)

Ja dziś byłam w mothercare z zamiarem zakupu dla siebie jakiejś ciążowej bluzki może tunika czy coś a oczywiście wyszłam z torba rzeczy dla synka i dzidzi a dla siebie wielkie zero :D haha

Monsku- napisz kobieto co ty jesz np na obiady czy coś , ciekawa jestem :).

Sojnabig- wow to będzie się działo i dzidzia się naslucha hihi ;) , daj znać jak było :) , o ja to niezle podziw dla siostry szczerze !


Kasia.zosia- strasznie zazdroszczę braku mdłości w każdej ciąży jak ty to zrobiłaś :) ? Hihi ja w pierwszej nie miałam a w tej mam całkiem inne dolegliwości , i męczą i męczą .. to dużo miałaś tych usg , mnie zaprosili na pierwszą wizytę 8 września ! (Połowa ciąży ) i dali numer gdzie mam zadzwonić żeby się na usg umówić (haha) - Irlandia. .. , a co do męża pracoholika to chyba lepszy taki jak leser (tak mi się wydaje ) :) , może zaciagnij męża na chociaż jedno usg warto przeżyć przecież , ja to teraz chodzę i mowie ze uwierzę ze mam dwójkę dzieci jak będę trzymać dwójkę w ramionach haha - bo jakoś nie chce mi się wierzyć :D

Densik- a nic nie widać u Ciebie ciąży ?

Jagódka - dużo odpoczynku i spokoju życzę, mężem się nie przejmuj a szczerze ja bym się cieszyła gdyby mój wziął małego i poszedł haha - tylko mój mały ma 3 lata i ciągle po mnie skacze wiec ja to tylko czekam na spokoj .. :D hehe , z gotowaniem to mam to samo podejście , nie mam zamiaru każdemu z osobna dania szykować jedzą co jest i koniec, tak jest galeria brzuszkowa , ten ból w zawiasach powinien minąć - ja miałam w kwietniu migdałki wycinane i miałam mega ból ale.on juz minął dobre kilka miesięcy był , dziwne ze go jeszcze masz hmm.

Joanna -nie liczę ze się z exem dogadam to się nie stało przez 3 lata to dlaczego mielibyśmy teraz, chyba już nie liczę na taki cud hehe ;) ,

Maryliese- ja się i tak dziwię ze to 500+ jeszcze działa - obstawiałam ze się skończy po kilku miesiącach ;) ,

Rozmaryn- trzymam kciuki za genetyczne w pn, a podlecz się troszkę mleko z miodem dużo czosnku jak nie da się to do lekarza , póki jescze choroba we wczesnym stadium

Drusia - ja miałam jakby ciągnięcie ale tylko jakoś dzień czy dwa i narazie cisza jest ,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry