reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Chętnie bym poszła sama na wizytę ale mieszkamy za granica, babci ani dziadka nie ma, mamy znajomych ale moja mała panicznie boi się ludzi, nawet z mężem niekiedy nie chciala zostawac. A syn mi na wizycie nie przeszkadza, jest bardzo zaangazowany, już wybrał imiona :D
Ja dla wszystkich tez gotuje to samo, moje dzieci to zarloki i prawie wszystko lubia.
 
reklama
Hej, czytam Was codziennie jednak w natłoku codziennych spraw brak mi już mocy na pisanie :(

Pytacie jak reaguje starsze rodzeństwo.. Moja córcia ma 4-lata czeka na bobaska czasem muszę ją upominać kiedy wariuje by uważała na brzuszek i respektuje to.

Co do jedzenia nie mogę się przełamać do gotowania, za to mam smaka na rybkę:p Słodkie masakra nawet herbatę przestałam śledzić:p

Dziś miałam wizytę z badaniem prenatalnym lekarz mówi, że wszystko ok.
Dla mnie to USG było wyjątkowe:) Widziałam tam małego człowieka, który się porusza.. A kiedy lekarz odcisnąl głowice miałam wrażenie, że czuje ruchy dziecka :) Zakochałam się:)
 
Kurde stworzylam posta i mi skasowało gr :/

Wybaczcie ze tak napisze otwarcie dziewczyny ja się tak nie udzielam ostatnimi czasy bo mój ex nie daje mi żyć (dosłownie ) i niestety też przez to moje dziecko nie może jeszcze wiedzieć o drugiej dzidzi , ale i tak mnie mały nie oszczędza hehe skacze chce biegać piłkę kopać a ja bez sił mroczki przed oczami hah - juz nie te lata..

Widziałam ze trzeba dopisać kilka mam do tabelki i ogólnie zrobić porządek tylko narazie miałam / mam latanie po prawnikach i nie ma kiedy - ale ogarnę ..

Mam nadzieje ze wszystko się u mnie wyklaruje bo nasz wyjazd jest zagrożony przez tego debila bo mu się odwidziało ma jakieś filmy mały nie może jechać BO Nie I tyle..

Airfix - to samo właśnie miałam poprzednio napisane ze szkoda żeby odbierać tacie przyszłemu te możliwość zobaczenia na żywo dzidzi jak sobie fika :) , ubierz tunike albo coś dłuższego w razie wu, co do gotowania to dziwię ci się ze dodatkową robotę sobie dajesz kobieto u mnie nie ma ze boli i wszyscy jedzą to samo tak gotuje żeby było zdrowo dla małego i wprowadzam małe modyfikację np jak jemy kotlety z mizeria to on dostaje po prostu jakieś inne gotowane warzywa bo mizerii nie zje a tak to samo i nie ma gadki ;)

Ja musze naprawdę odwiedzić jakiś sklep h&m czy coś po jakieś tuniki bo mi kulka wyskoczyła najlepiej mi w leginach ciążowych i jakiejś tam bluzce tunice itp.

A teraz mi powiedzcie co ja.mam.nosic żeby mi brzucha nie było widać i to tak myślę że taki 18-19 tygodni brzuszek żeby zakryć .... oto jest pytanie ... wow

Ellie- fajna rozrywka dla faceta chodzenie na usg heh, mój też bardzo lubi , ja dzis byłam. W knajpie jeść ostre curry - tez nie zbytnio chce gotować ale musze bo mały jest, czasem.prosze W. I on gotuje, ale też czekam.na dzień w którym żaden zapach mi nie będzie przeszkadzał hehe

Misia-A - nie wiem czy coś takiego jest dla faceta ale twój chyba zaczął panikować hahha ;) ,

Ja tam wole tradycyjne usg żeby patrzeć co z dzidzia testów krwi nie robie , ale takie na nfz jak dają to bym zrobiła dla świętego spokoju duszy ;)

Suddenly '- mój też nie ogarnia tematu rodzeństwa ale będzie musiał czasem jak widzi dzidzie to się pytam czy może dzidzia przyjść i się z nim pobawić haha - ale zawsze mówię że jak przyjdzie to będziemy się nią opiekować i juz zostanie hehe ;) mój ma 23 mies i ma przebłyski ze wie ale jak już pisałam narazie cicho siedzę ;)


Kasia.zosia- podziwiam Cię ze wybierasz się z całą oranżeria (z dziećmi ;) ) do lekarza heh, ja byłam. Raz i dałam sobie spokój bo tylko stres,

Jagódka - mój syn to tez nawet aż za nadto się na mnie "wiesza" i wbija mi nogi łokieć itp . Chyba czuje coś w powietrzu ze nie będzie długo sam

Ja się nawet ostatnio sama rozkleiłam jak go kąpałam ze juz nie będzie naszym rodzynkiem i w ogóle hahha :D






Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

bylam dzis w h&m i sa b fajne przeceny na ciazowe ciuszki polecam (u mnie w Toruniu ale pewnie dot calej sieci )
 
ja tez zabieram mojego na usg - na pocz nie chcial iść bo bał się że może coś będzie nie tak, ale to tym bardziej chcialam być z nim, w końcu poszedł i byl b zadowolony bo zobaczyl 2 serduszka. .., teraz będzie chodził ze mną

a moje starsze dzieci (19,10 i 7) zareagowaly b fajnie, ciągle pytają o maluszki, musze im pokazywać w necie jak wyglądają male dzidzie, zwlaszcza mlodsze córki bo najstarsza ma już swoje życie, zaczyna studia itd

a z gotowaniem masakra, nie chce mi się plus mdłości. .ale od pon dzieci idą do tesciowki i ona będzie im gotować uff

a ja usg dopiero w czw nie mogę się doczekać
 
Kasia.zosia - a gdzie mieszkacie :) ? Ja też za granicą , ale całe szczęście z synem nie ma problemu , nie zostanie ze wszystkimi ale mam jedną koleżankę tez ma dziecko w podobnym wieku i razem się bawią a ja się wymykam ;) , ale niestety wiem jak to jest nie mieć z kim zostawić

Asia- super ze wszystko ok , pokazuj foto :) , ja uwielbiam usg o mogę tylko leżeć i patrzeć jak dzidzia fika wtedy się rozklejam od razu :D

Pola- dzieki za cynk pójdę zobaczyć czy za granicą tez jakaś przecena :)

Edit:

Pola - strasznie ci zazdroszczę takich dużych córek , fajnie ze teściowa blisko i bedxie im gotować, a najstarsza jak zobaczy ile pracy przy dzieciach to może poczeka do końca studiów na swoje hihi ;) - to może i lepiej bo teraz moda na wczesne macierzyństwo - a co będzie studiować :) ?



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kasia.zosia - a gdzie mieszkacie :) ? Ja też za granicą , ale całe szczęście z synem nie ma problemu , nie zostanie ze wszystkimi ale mam jedną koleżankę tez ma dziecko w podobnym wieku i razem się bawią a ja się wymykam ;) , ale niestety wiem jak to jest nie mieć z kim zostawić

Asia- super ze wszystko ok , pokazuj foto :) , ja uwielbiam usg o mogę tylko leżeć i patrzeć jak dzidzia fika wtedy się rozklejam od razu :D

Pola- dzieki za cynk pójdę zobaczyć czy za granicą tez jakaś przecena :)

Edit:

Pola - strasznie ci zazdroszczę takich dużych córek , fajnie ze teściowa blisko i bedxie im gotować, a najstarsza jak zobaczy ile pracy przy dzieciach to może poczeka do końca studiów na swoje hihi ;) - to może i lepiej bo teraz moda na wczesne macierzyństwo - a co będzie studiować :) ?



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

mojej najstarszej marzy sie medycyna ale niestety nie poszła jej na tyle dobrze matura i zaczyna biotechnologie ale chce za rok poprawiać mature (biologie i chemie) i dalej próbować z medycyna-ona jest b ambitna i b bym chciała żeby jej sie udalo ale konkurencja jest ogromna. .no zobaczymy
z dziewczynkami fajnie, wcz bylysmy razem na zakupach doradzaly mi przy ciążowych ciuszkach , z tą najstarsza to się czuje troche jak z siostrą - urodzilam ją jak miałam 19 l- chodzimy razem do kina, na koncerty, ciesze się że chce ze mną chodzić. ....wiec ja polecam córki
 
Kasia.zosia - a gdzie mieszkacie :) ? Ja też za granicą , ale całe szczęście z synem nie ma problemu , nie zostanie ze wszystkimi ale mam jedną koleżankę tez ma dziecko w podobnym wieku i razem się bawią a ja się wymykam ;) , ale niestety wiem jak to jest nie mieć z kim zostawić

Asia- super ze wszystko ok , pokazuj foto :) , ja uwielbiam usg o mogę tylko leżeć i patrzeć jak dzidzia fika wtedy się rozklejam od razu :D

Pola- dzieki za cynk pójdę zobaczyć czy za granicą tez jakaś przecena :)

Edit:

Pola - strasznie ci zazdroszczę takich dużych córek , fajnie ze teściowa blisko i bedxie im gotować, a najstarsza jak zobaczy ile pracy przy dzieciach to może poczeka do końca studiów na swoje hihi ;) - to może i lepiej bo teraz moda na wczesne macierzyństwo - a co będzie studiować :) ?



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

ja nie przepadam za moją tesciowa -zreszta ona za mną tez nie- ale jest pełna dyplomacja , udajemy ze wszystko jest ok. .i stwierdziłam że chowam swoje sympatie do kieszeni bo potrzebuje pomocy i na ile będzie mi pomagac to ja będę korzystać. ..zwlaszcza ze moja mama umarła 2 lata temu......
 
Miciur-ka Mam nadzieję ze uda Wam się jednak wyjechać. A nie da się całkiem tego ex odciąć raz na zawsze od Waszej rodziny? Może jakiś prawnik dobry by coś z nim zrobił, bo przeszkadza tylko w wychowaniu dziecka i jego poczuciu bezpieczeństwa. Macie swoją rodzinkę ,mały pewnie szczęśliwy ze wyjazd się zbliża, a tu coś takiego. Trzymam kciuki żeby wszystko się poukladalo. Ciężko będzie brzuch chyba ukryć. Też bym chciała tak do 18tyg, ale już się to robi trudne :/ mam wrażenie ze nawet luźne do tej pory bluzki opinaja brzuch, który idealnie się pokazuje. Za miesiąc chyba już nie ukryje, a chciałam dotrwać aż do kurtek heh mam kilka spodni z h&m ciazowych, chodzę w nich już trochę, bo brzucha nie sciskaja. Zresztą dziś rano obudziłam się z silnym bólem brzucha....oczywiście panika. Na szczęście przeszło.
 
wszystkozajete - mam dokladnie to samo z jedzeniem! jak glod sie pojawia to mnie mdli i tylko cos konkretnego ratuje, slodkie sporadycznie, ale zaobserwowalam,ze nie moge faktycznie jogurtow - naciga jak fix po tym, ciekawe..

Miciur-ka &&&&&& zeby sie ulozylo!! szkoda,ze tyle stresow w ciazy.. z ubieraniem to zauwazylam,ze jak jest luzna bluzka i spodnie ktore nie uciskaja/uwidaczniaja brzuch i do tego rozpiety sweter/kamizelka to niz a nic nie widac. Ja nie musze ukrywac,ale przy ubieraniu sie zauwaazylam kiedy od razu pilke widac a kiedy nic a nic

Tez siedzialam cicho,ale te upaly mnie po rpostu wykonczyly w tym tygodniu, po pracy zupelnie detka na kanapie, czekam az sie ochlodzi, moze energia wroci

moje dziecko nie wie jeszcze nic, ale przyuczylam, zeby nie skakac po brzuchu, wiec chyba raczej mysli, ze mie boli brzuch czy cos, mysle ze po usg jak bede wiedziec jak tam sprawy to moze powiem, zobaczymy

airfix - ja cie podziwiam, u nas jest jeden obiad tyle ze zazwyczaj mieso i dodoatki sa osobno bo ja bezmiesna i celiakia, wiec nawet jedzenie zawsze jest bez glutenu,oni maja miecho a ja mam cos innego. Synus je to co jest, a jak wybrzydza to czekam az zglodnieje, bo w jedzeniu nie ma zadnego beee poza tym u nas jest system w domu, ze od pn - pt nie ma nic slodniego poza 1 lyzeczka miodu do jogurtu czy mleka i mlody nie skompli, czeka na weeeknd, a naet jak ten weekend nadejdzie to sie zadowoli czyms malym. Oczywiscie jak przez tydzien sie zdarzy jakies wyjscie do kawiarni czy w gosci to jest wyjatek :) i to co zauwazylam , ze jak wczesniej podjadal slodnkie ciagle to straszny byl niejadek i wybrzydzal, jak ma slodkie rzadko to naprwde zaczal porzadnie jesc

ale sie upisalam.. :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja dziś mam panieński siostry.. Wstałam i czuje się tragicznie, mdli mnie strasznie, kręci mi się w głowie, chyba długo tam nie wytrzymam;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry