reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Miciur-ka Ja też mam takie chwile dość często ze nie dociera do mnie ze drugi dzidziuś bedzie. Wczoraj byłam u koleżanki która ma tygodniowego synka, nie wiem ale czuje ze to nie moja bajka hahah nie mogę uświadomić sobie ze ja też takie maleństwo będę mieć :)

Anna25 Ja też do tej pory cukierki miętowe, ale teraz już po tym nawet rzygam. Boję się do sklepu iść :( mam pustki w lodówce, a ciągnie mnie za mocno żeby wyjść na zakupy. Kolejny trudny dzień
 
reklama
Kolkę zawiązaną z wątrobą i woreczkiem żółciowym???? Ja mam, w pierszej ciąży też miałam, niestety to nie minie, to minie dopiero po porodzie jak hormony się unormują...
 
Airfix - jednak każda przerwa dłuższa jak ponad rok to się zapomina ze właściwie był taki maluszek , mój juz 3 latka ma (za miesiac) i szok w ogóle nie wyobrażam sobie ze z takiego malucha taki wielkolud jest haha :),

Anna- może spróbuj tego rennie chociaż raz dziennie żeby mieć z głowy , w ciąży można brać ,

U mnie też najlepiej z rykiem, :) W. Siedzi nie raz kolo mnie i wpycha mi palce po oczach żeby zobaczyć czy płacze haha , a jak płacze to on :" czemu placzes!" A ja na to " nie wiem " hahha , hormony ciążowe[emoji14], ale synkiem jak byłam w ciąży to nie płakałam nic a nic w ogóle tak mi chyba hormony nie szalały, a wczoraj ten zapach gotowane go mięsa mnie chyba "zabił" , bo później jak juz zupa była gotowa to wcinałam aż się uszy trzęsły :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emma - idę dopiero po 18 do lekarza ale z tego co wyczytałam w mądrych internetach to ciągle zaparcia i silne kłucie w lewym boku przy siadaniu i wstawaniu nazwali kolka ciążowa czyli wszystko to co ja mam ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka Ja to po 8latach całkiem zapomniałam ze dzieci są takie małe :) Ja się powstrzymuje od płaczu choć czasem łzy w oczach stają bez niczego, nawet podczas reklam :)
 
Emma - idę dopiero po 18 do lekarza ale z tego co wyczytałam w mądrych internetach to ciągle zaparcia i silne kłucie w lewym boku przy siadaniu i wstawaniu nazwali kolka ciążowa czyli wszystko to co ja mam ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam kłucie z prawej strony pod żebrami i promieniuje do kręgosłupa u mnie to woreczek żółciowy...:'( w poprzedniej ciąży też to miałam i jest to bardzo uciążliwe...
 
reklama
Do góry