reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Miciurk-ka my dopiero slub wzielismy pol roku temu a karte zaczelismy teraz zalatwiac bo nie wyobrazam sobie nie poleciec do domu z dzieckiem... Niemcy rzeczywiscie blizej chociaz z tego co ogladam wiadomosci to nie chcialabym tam mieszkac ... Ja to juz mozna powiedziec ze w ciazy bylam po przylocie tutaj hahah przez pierwszy rok jedzienia "amerykanskiego" przytylam 20 kg wiec mam niezle doswiadczenie, pozniej schudlam wszystko ale juz inaczej jadlam.. Teraz w ciazy przyszly zle nawyki i boje sie ze z ciaza to bedzie 40 kg :( Caly czas jestem zapisana na basen i postanowilam od 2 trymestru troszke pochodzic. Co do sera to ja wczoraj tez nie wytrzymalam i zjadlam oscypka ale wxzesniej go usmazylam... W piatek pobilam rekord placzu.. 5 razy...
 
reklama
U nas pierwszy tydzień drugiego trymestru przyniósł wszelkie problemy gastryczne... Jak nie zatwardzenie przez 3 dni tak później biegunka, zapalenie dróg moczowych i tak w kółko :( już się taka ciężka czuje, nic nie pomaga...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin na 1 luty a caly czas mi sie wyswietla ze jestem w 1 trymestrze... Od ktorego tygodnia liczycie drugi?
 
My mieszkamy w Pl, ale szczerze gdyby była okazja wyjechać to już dziś bym się pakowała:p mały biznes ciężko się w tym kraju prowadzi zwłaszcza jak się człowiek nie miga od podatków itp itd. Rodzina to już nam się tak we znaki dała,,że kartka na święta wystarczyłaby w zupełności. :p

Drugi trymestr to ja liczę jakoś od 13 t 2 d .

U mnie mdłości na przemian ze zgagą... bleee ale jeszcze 3 tyg i bd z górki :)
Mam ogromny ciąg na lody... I tylko się modlę żeby były bez salmonelli :p
 
Ellie - rozumiem Cię , tylko ty masz gorzej ze względu na odległość , bo ja generalnie w Irlandii 10 lat i wiem co to tęsknota za rodziną ale też mimo niby małej odległości jestem w Polsce raz ewentualnie 2 razy w roku, już nie wspomnę ze zawsze poświęcam wakacje gdzieś i jadę do domu żeby zobaczyć bliskich, a co Ciebie skłoniło do wyjazdu (bo ja młoda i głupia hah)

U mnie podobnie tzw. Plan porodu się układa , zobaczę jak za drugim razem ale za 1 przychodziła co chwile pytała czy jakieś p. Bólowe chce itp. Az tak dobrze nie mam żeby sale były 1 osobowe hah, no ale cóż podejrzewam ze z opowieści koleżanek u kuzynek o opiece w naszym miejscowym szpitalu to ciesze się ze urodze tu ,

Pola - prawda , chociaż ty chyba prawnikiem.jestes dobrze pamiętam ? :) jeśli chciałabyś mieszkać w irl to musisz przez jakiegoś prawniczego boarda tutaj przejść żeby uzyskać pozwolenie - generalnie do zrobienia ale pewnie dużo walenia z tym, ja zrobiłam kilka modułów prawniczych i mam taki dyplom i to właśnie tez tylko w irl. Bo z prawa irl. I mogę się z tym cmoknac w Polsce niestety,


Rozmaryn - ja zawsze tłumacze sobie ze ludzie jakoś sobie radzą , i naprawdę multum ludzi buduje domy jakoś źle nie mają ale chyba za długo już tu jestem i mnie gdzieś niesie dalej aniżeli do Polski chociaż domek to bym chciała mieć aby był w pogotowiu hihi , strasznie mi się system przedszkolny podoba w Polsce w porównaniu z Irl gdzie wszystko prywatne płatne i O wiele bardziej "cienkie" , w Polsce bardziej domowo przyjaźnie i cena przystępna - bardzo mi szkoda ze mały nie ma takiego przedszkola tutaj


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

mi by sie juz nie chcialo :-))) jestem 11 lat po skonczonej aplikacji i po egzaminie mialam tak dośc nauki ze obiecalam sobie -nie brzmi to dobrze-ze poza nauka j obcych juz nie bede nic zdawac ...
 
Drugi trymestr to ja liczę jakoś od 13 t 2 d .

tez tak licze

a u mnie wrocila cholerna zgaga i znowu nic nie moge przelknac :-(

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Dziewczyny udanego tygodnia życzę! Bez nadmiernych dolegliwości :) Ja lecę zaraz do fryzjera, a później wizyta na budowie (babcie obie specjalnie przyjeżdzają zobaczyć postępy) i endokrynolog.
 
Do góry