reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hej Dziewczyny ;)
gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamuś i kciuki za dzisiejsze porody ;)

my nadal w dwupaku, termin mam na 17.02 więc ja z wami tez pewnie bede jedna z ostatnich, bo nic kompletnie sie nie dzieje.

Znowu milcze, ale od 4 tygodni nie mogę sie wyleczyć, katar, kaszel, gardło boli teraz doszły zatoki ;/ ehh juz siły nie mam, antybiotyk pomógł na 3 dni i od nowa.

Miłego dnia ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wy tu o spaniu na brzuchu, a ja wciąż budzę się z bólem żeber i kręgosłupa..zazdroszczę...
Uwielbiam spać na brzuchu!
A brzuch coraz bardziej mi przeszkadza.
Nie jestem z tych marudnych, ale dziewczyny proszę Was: napiszcie mi jakieś ciepłe słowo, że ta ciąża musi się kiedyś skończyć. Że w końcu zobaczę córeczkę. Zewsząd pytania, dociekania, mam je gdzieś, moje samopoczucie jest w miarę ok, ale kręgosłup mnie już boli tak że hej..wzgórek łonowy.. jest mi tak ciężko..Mała siedzi, nie zapowiada się na wyjście:(
Rodosek, kasia.zosia - kciuki mocno zaciśnięte!!!
 
Wy tu o spaniu na brzuchu, a ja wciąż budzę się z bólem żeber i kręgosłupa..zazdroszczę...
Uwielbiam spać na brzuchu!
A brzuch coraz bardziej mi przeszkadza.
Nie jestem z tych marudnych, ale dziewczyny proszę Was: napiszcie mi jakieś ciepłe słowo, że ta ciąża musi się kiedyś skończyć. Że w końcu zobaczę córeczkę. Zewsząd pytania, dociekania, mam je gdzieś, moje samopoczucie jest w miarę ok, ale kręgosłup mnie już boli tak że hej..wzgórek łonowy.. jest mi tak ciężko..Mała siedzi, nie zapowiada się na wyjście:(
Rodosek, kasia.zosia - kciuki mocno zaciśnięte!!!

Turluturlu - kończy się :) jestem tego najlepszym przykładem ;) 10 dni w szpitalu, w tym 7 z brzuchem, 13 dni po terminie :) już myślałam, że nigdy nie zobaczę maluszka a dziś kończy Ju tydzień :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety dopiero jutro cc, no chyba, że zaś coś wypadnie :mad: mam po prostu pecha, po raz kolejny szpital mnie zawiódł - choć niby już się przyzwyczaiłam, że nie jestem najważniejsza :oops:
Kasia. Zosia kciuki zaciskam za Ciebie
 
Rodosek 15.02 też bardzo ładna data:)
Turluturlu, każda ciąża kiedyś się kończy, nie jesteśmy słoniami na szczęście:D Korzystaj z błogiego lenistwa - wiem, że trudno korzystać jak wszytko boli, ale pomyśl, że za chwilę wszystko się zmieni i wykorzystaj tę końcówkę na coś tylko dla siebie:)
 
No niestety dopiero jutro cc, no chyba, że zaś coś wypadnie :mad: mam po prostu pecha, po raz kolejny szpital mnie zawiódł - choć niby już się przyzwyczaiłam, że nie jestem najważniejsza :oops:
Kasia. Zosia kciuki zaciskam za Ciebie

O szkoda ze musisz czekać. Ja tez czekam bo maja trochę opóźnienie ale tak czy inaczej to dzisiaj. A powiedz mi boli to wbijanie igły do znieczulenia?
La_nina może już po? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tu nie chodzi o datę, bo ta to mi jest obojętna, tu chodzi o sposób traktowania drugiego człowieka, o jakąkolwiek informację - miała być 7 rano, a oni Ci oswiadczają po 10, że dziś nie a jutro może i to nie ich wina... siedzisz bez jedzenia, bez picia i każdy Ci odpowiada, że nic nie wie. A potem Ci jeszcze mówią, żeby się nie gniewać na nich... po prostu przykro mi jest i tyle, bo teraz cała procedura na nowo, a mi naprawdę nie jest łatwo bez jedzenia, picia i w dodatku po kolejnej bezsennej nocy...
 
reklama
Do góry