reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziś nam odpadł pępek i powiem szczerze, ze wcale za dużo przy nim nie gmerałem. Kazali przemywać wodą z mydłem, przy każdej zmianie pieluszki, a ja w sumie tylko w kąpieli moczyłam.
O i mi się ciepła kąpiel marzy[emoji39]
Zaraz idziemy do poradni, zbadać jak tam żółtaczka.
Mój Jasiek strasznie nienażarty, je ulewa, je i tak w koło. Nie wiem czy dobrze robię, bo go przystawiać jak tylko zapłaczę. Mąż twierdzi ze nie powinnam, ale skąd ja mam wiedzieć, ze to nie jest żądanie Jasia [emoji1][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś nam odpadł pępek i powiem szczerze, ze wcale za dużo przy nim nie gmerałem. Kazali przemywać wodą z mydłem, przy każdej zmianie pieluszki, a ja w sumie tylko w kąpieli moczyłam.
O i mi się ciepła kąpiel marzy[emoji39]
Zaraz idziemy do poradni, zbadać jak tam żółtaczka.
Mój Jasiek strasznie nienażarty, je ulewa, je i tak w koło. Nie wiem czy dobrze robię, bo go przystawiać jak tylko zapłaczę. Mąż twierdzi ze nie powinnam, ale skąd ja mam wiedzieć, ze to nie jest żądanie Jasia [emoji1][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Całe Jaśki :D mój miał to samo, ciagle chciał jeść ale jadł aż za dużo i ulewal bo mu się nie mieściło w żołądku; ja tez dawałam zawsze na życzenie królewicza :D
Ja juz przyjęta, leze pod ktg.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co ile godzin dostaje butelke ? W srode mam wizyte u pediatry i musze sie dopytac bo moj maly ciagle jest glodny :)
W nocy jak śpi po 4 godziny to tak mu daję a w dzień co 3- 4 godziny. W butelce nalewam 80- 90 ml mojego pokarmu. A jak nie doje wszystkiego to zostawiam w temperaturze pokojowej i do dwóch godzin mu daję jak się przebudzi albo domaga. W międzyczasie albo jak nie zaśnie od razu i widzę że szuka buzią to daję mu cyca.
 
Do góry