reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduska mnie też trochę zaczęły puchnąć stopy, a raczej palce u stóp. Nie czuję tego tak normalnie, tylko jak włożę buty, to mnie gniotą trochę ;)

Ja wczoraj byłam na KTG, skurczy zero. W czwartek idę do szpitala, chyba dopadł mnie lekki stresik.

Jak mnie wieźli na sale to byłam przerażona! Ale wszyscy byli bardzo mili i było bardzo dobrze :) godzinka i po wszystkim :) jestem mega szczęśliwa aż się popłakałam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.zosia a jak znieczulenie? Bolało wbijanie igły w kręgosłup? I jak z cewnikiem - założyli Ci już po znieczuleniu?
 
Kasia.zosia a jak znieczulenie? Bolało wbijanie igły w kręgosłup? I jak z cewnikiem - założyli Ci już po znieczuleniu?

Nie bolało ani trochę, cewnik po znieczuleniu a potem śmieszne uczucie bo czujesz ze tobą ruszają ale nie czujesz bólu, nawet nie wiedziałam kiedy zaczęli ciąć a już mówią ze pępowinę przecinają :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciliśmy od lekarza, jutro wynik birlubiny, jak poziom będzie wysoki to niestety szpital. Tak, ze proszę o kciuki. Okazało się, ze Jasio za mało przybiera, w dniu wypisu 3450, a teraz czyli po tygodniu 3600. Dla mnie to nie jest mało, ale pediatrze się nie podoba i kazała dokarmiać ściągniętym mlekiem, by kontrolować ile mniej więcej je.
Moim zdaniem to Jasiek cały czas przy cycu jest i nawet pisałam, ze je tyle aż mu się ulewa. Mamy mu dawać jakiś preparat na to ulewanie
Ech trochę zdołowała mnie ta wizyta
Jeszcze pytanie, jak nie mam podgrzewacza to jak mogę podgrzać ściągnięte mleko? W garnuszku?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam podgrzewacz z canpolu za 60 dych. Ale puki go nie miałam to do garnuszka wlewałam gorącą wodę i do tego butla. Ja też się musiałam zastosować do takich zaleceń jak ty masz i karmię odciągniętym mlekiem. Oprócz tego zapisuję godzinę i ile wypił.
Dziś była położna i od wyjścia ze szpitala tj przez dwa tygodnie przybyl 450 gram. Waży już 2780. Cieszę się bardzo za tydzień mamy zrobić próbę na samym cycu ile będzie przybierał.
Powodzenia☺
 
Ja tez uzywam podgrzewacza ale mozna pod ciepla woda..
kasia.zosia - to juz po???? Jaka ja zakrecona przez te nocki jestem :) gratulacje !!!

Ja uwazam ze za wymyslenie znieczulenia powinni jakos nagrode dostac od kobiet ;) najlepszy wynalazek !!! Cudowny !! Wbicia nie czulam sle jak wstrzykiwal to czulam jak ten lek... no ale pozniej bajka... smialismy sie czy do domu mozemy troche bo bylam taka szczesliwa jak przestalo bolec :) i jeszcze pielegniarka mowila ze super dawkr mi dal bo nie czulam bolu a czulam kiedy sa skurcze moglam podnosic posladki jak zmieniala podklad i generalnie wstalam zaraz z lozka ...
 
... od 4 tygodni nie mogę sie wyleczyć, katar, kaszel, gardło boli teraz doszły zatoki ;/ ehh juz siły nie mam, antybiotyk pomógł na 3 dni i od nowa.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom

Mam podobnie, ciągnie się za mną dalej katar i kaszel kolejny tydzień. U mnie się obeszło bez antybiotyku. Dalej jest jednak to okropne osłabienie. A przy kaszlu te moje delikatne nieregularne skurcze się pogłębiają mam wrażenie... ale spokojnie to jeszcze nie to. Jagódka masz rację "pora na bobasa" się nie sprawdza - wystarczy, że skurcze są trochę częściej i już straszy porodem :(

aha swoją drogą dziś wizytujemy :)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupiłam podgrzewacz z canpolu za 60 dych. Ale puki go nie miałam to do garnuszka wlewałam gorącą wodę i do tego butla. Ja też się musiałam zastosować do takich zaleceń jak ty masz i karmię odciągniętym mlekiem. Oprócz tego zapisuję godzinę i ile wypił.
Dziś była położna i od wyjścia ze szpitala tj przez dwa tygodnie przybyl 450 gram. Waży już 2780. Cieszę się bardzo za tydzień mamy zrobić próbę na samym cycu ile będzie przybierał.
Powodzenia[emoji5]

Magdalena, a ile na raz je twój maluch?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry