reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sex hmm... no cóż..nie zdążyliśmy. Chcicę mam straszną, bo post już bardzo długi.. ale jeszcze ze 4 tygodnie;)
 
i się doczekamy :D każda z nas będzie tulić swoje maleństwo w odpowiednim czasie :D ciekawe jaką będę miała nockę, w tej ciąży mogę śmiało napisać, że cierpię na bezsenność o_O a na razie życzę miłej nocy :)
 
.jagodka juz przynajmniej blizej niż dalej! Zleca te 4 tygodnie, zobaczysz [emoji16]

No niestety ja mam do terminu jeszcze 16 dni. I jakos nie czuje nawet tego zbliżającego się terminu. Mąż dzisiaj stwierdzil, ze myślał, ze w tym ostatnim miesiacu bede tylko lezala i bede gorzej znosila to wszystko a on nie widzi różnicy między pierwszymi miesiącami a tym.

Powoli zaczynaja mi "puchnąć" stopy. Nie widac jeszcze jako tako ale czuje, ze sa napuchniete. Masaz pomaga tylko na chwilke. Musze chyba wrocic do tej pokrzywy.

Laktatora też nie kupilam. W razie potrzeby wyśle męża, tak myślę. Musze jeszcze kupic t-shirt do porodu i jakis biustonosz do karmienia bo nie mam zadnego ;x
Za tydzien mam wizytę, na którą lekarz zakładał, że nie dotre [emoji23]Niestety mam przeczucie, ze jeszcze na spokojnie sie zobaczymy.

Jak tam malenstwa? Powstawiajcie zdjecia na zamkniety czy otwarty, razem z K nie mozemy przestac wzdychac i rozczulac sie nad tymi kruszynkami! [emoji4] Juz oboje coraz bardziej mamy ochote, zeby mala wyszla.
 
Jakbym się całą ciążę czuła tak jak w tym tygodniu to bardzo chętnie bym następne w miarę szybko zmajstrowała :d nie licząc oczywiście problemów ze spaniem, bo to masakra :)

Zleci nam zleci :)

Też się rozczulam nad zdjęciami malutkich brzdąców :d slodziaczki macie, nic tylko chrupać :d
 
reklama
.jagodka no Ty po sn więc warto czekać do konca pologu niech wszystko się zagoi A potem kolejny "pierwszy raz" [emoji23]
Jenny_1502 ja mimo tylu przykrych zdarzeń i takiego strachu to już bym chciała być w kolejnej ciąży [emoji4] może dlatego ze malutki taki kochany [emoji4]
Chociaż powiem wam ze chyba nadchodzi pierwszy skok rozwojowy no ale będę obserwować mojego Okruszka [emoji4]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry