reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
No ja właśnie koszmar przeżywam...straszna mam jedna brodawkę, nigdy az tak nie miałam... przysnęlo mi sie w nocy, a mała mnie strasznie pokasala:( i muszę pierś wyleczyć jak najszybciej... bo z niej szans na karmienie nie mam w taki stanie jakim jest... jestem tak wściekła, na sama myśl na karmienie az mnie odrzuca.
A mały obżartuch je i je...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek - dlatego maść z lanolina! Prawdopodobnie uratowala mi życie ;D nie dość, że umieram z bólu po tym nacieciu to jakbym miała jeszcze problem z brodawkami to bym już nie wyrobiła :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To się smaruj. Ja karmiłam dalej ta piersią i smarowalam kilka razy dziennie, dwa- trzy dni i było po problemie, zero strupkow. Żadnych nakładek nie stosowalam

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam masc medeli to tez lanolina, ale cos mi nie pomaga. Albo ta piers juz w takim stanie ze troche czasu trzeba, zeby sie podleczylo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, smarujcie cycuchy strasznie wam współczuję. .nie wiem co napisać bo to wszystko przede mną.. Ja mam maść Maltan i smaruje, no ale ja wciąż w dwupaku, to co ja tu będę gwiazdorzyć..
My chyba z Klauduska na szarym koncu zostaniemy, ja czekam napewno jeszcze tydzień na córeczkę.
Lekarz radzi sex i sex..a niech spada, ileż można, widocznie dziecko się zasiedzialo, a ten moj termin to trochę wg mnie z kosmosu bo mi wychodzi 15.02.
Dobrej, spokojnej i przespanej nocy Mamuskom i zapakowanym : )
 
Dziewczyny, smarujcie cycuchy strasznie wam współczuję. .nie wiem co napisać bo to wszystko przede mną.. Ja mam maść Maltan i smaruje, no ale ja wciąż w dwupaku, to co ja tu będę gwiazdorzyć..
My chyba z Klauduska na szarym koncu zostaniemy, ja czekam napewno jeszcze tydzień na córeczkę.
Lekarz radzi sex i sex..a niech spada, ileż można, widocznie dziecko się zasiedzialo, a ten moj termin to trochę wg mnie z kosmosu bo mi wychodzi 15.02.
Dobrej, spokojnej i przespanej nocy Mamuskom i zapakowanym : )
turluturlu jeszcze ja zostaję na koniec ;) i wszystkozajęte też. Nie jesteśmy same :D u mnie już zakłady robią o datę, kiedy urodzę. Na razie rozpiętość jest od 12.02 do 24.02 ;)
Może to i lepiej, że nie poszłyśmy tak na pierwszy ogień, laseczki tu przerobią i omówią różne problemy i przypadki, a my będziemy bogatsze o wiedzę :D
Dobrej nocy, dziewczyny :)
 
reklama
Rodosek też skoki w nocy oglądałam, poszliśmy spać z mężem po 4 :D
kasia.zosia wow, duża waga! Chyba lepiej zdecydować się na cesarkę, jeżeli jest zagrożenie, że mały "utknie".

My dzisiaj znów cały dzień poza domem - obiad u teściów, odwiedziny u znajomych :) jutro mam jechać na ktg, może jeszcze pracę odwiedzę. Też smaruję brodawki lanoliną przed porodem, mam nadzieję, że to choć trochę je zahartuje.
 
Do góry