reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Jestem już po wizycie, niestety ale diagnoza sie potwierdziła - ciąża obumarła 2-3 dni temu :(:(:( jutro kładę się do szpitala , będą mi robić łyżeczkowanie , aż mam ciary , na poczatku były łzy i wielki żal że nzowu mnie to spotyka, teraz po kilku godzinach już jakby lepiej ale jutro pewnie na nowo wszystko odżyje :(:(:( mój też strasznie to przeżył , dostałam tez skierowanie do Instytutu Hematologii na szczegółowe badania oraz dla mnie i dla męża skieowanie do kliniki badań genetycznych , jak wydobrzeję to będę szukać gdzie w Polsce najkrócej się czeka bo w takiej Wawie to i rok czasami , może się uda gdzies szybciej .

Pora się pożegnać , wszystkiego dobrego dziewczyny , trzymajcie się :) mam nadzieję że żadnej z was nie spotka mój los :)
Kochana bardzo mi przykro ; ( tule mocno ! Walczcie o marzenia. Dobrze ze was skierowali na badania. Uniknięcie przykrości w przyszłości.



Ja zaniegana... pakuje dzieci .. jutro rozmowa..ahhh jestem ciekawa ich reakcji; )


Co do chińskiego kalendarza.. Kochane on się sprawdza w tych 97% tylko my nie potrafimy do z niego korzystać do końca... kiedyś się oczytalam na ten temat.przedewszystkim wiek kobiety jest nie rocznikowy tylko miesueczny .. czyli jesli kobieta ma np.30 ste urodziny w sierpniu a do zaplodnienia doszlo w lutym... to sprawdza w tabelce swój wiek jako 29. Po drugie jest on oparty na kalendarzu ksiezycowym.. czy jakoś tak który nie do końca pokrywa się z naszym kalendarzem.... ;) więc jeśli do zaplodnienia doszlo na samym początku miesiąca lub w ich ostatnich dniach wynik może być mylacy ;)



85993e3kbt9gkxpn.png
 
reklama
Magdziocha Bardzo mi przykro :( Ja jestem po tych badaniach, u najlepszej Pani profesor w Krakowie. Nie placilam nic.Terminy 2-3miesiące. Mało tego jeśli coś wychodzi nie tak albo nie mogą dojść przyczyny to Pani sama prosi kolegów po fachu aby przyjęli pacjentke. Napiszę Ci wiadomość które badanie zrób teraz...za własne pieniadze-może akurat trafisz na przyczynę dzięki temu.
 
Magdziocha- przykro mi:( teraz badania i na pewno bedzie dobrze! Koniecznie nam tu pisz co u ciebie... Bede mocno trzymala kciuki!


ckai3e3kfhebulz8.png
 
Magdziocha przykro mi... sciskam mocno kciuki aby dzidzius nie kazal Wam dlugo czekac

ja ide jednak szybciej do gina, teraz w piatwk.W sumie wytrzymalabym do 06, ale do pracy wraca kolezanka po komorze jodowej i obawiam sie jak to zadziala na dzidzie, naczytalam sie tyle, ze wole porozmawiac z ginem niz ryzykowac...
idziemy do innego gina, bo nasz nadsl urlopuje, bardzo prosimy o kciuki aby dzidzius nadrobil i zebysmy w piatek uslyszeli serduszko i zobaczyli nasz cud!

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Anna25 trzymam kciuki za serduszko.

Ja już od wczoraj od 16 nie plamie. Leżę plackiem grzecznie. Byłam rano zrobić betę, ciagle teraz odświeżam stronę choć wiem, ze pewnie koło południa będą wyniki ... Czuje, że może nie być dobrze. Wszystkie objawy (mdłości, tkliwość piersi) ustąpiły :( trzymajcie kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
reklama
witajcie :)
Gratuluję Wam pozytywnych testów :)
Ja jestem marcową mamą 2014 i teraz będę lipcową mamą:) mam do sprzedania dość dużo ubrań ciążowych zimowych :) leginsy, jeansy, tuniki :) jeśli któraś będzie zainteresowana zdjęcia prześlę na maila :)
 
Do góry