reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Jestem już po wizycie, niestety ale diagnoza sie potwierdziła - ciąża obumarła 2-3 dni temu :(:(:( jutro kładę się do szpitala , będą mi robić łyżeczkowanie , aż mam ciary , na poczatku były łzy i wielki żal że nzowu mnie to spotyka, teraz po kilku godzinach już jakby lepiej ale jutro pewnie na nowo wszystko odżyje :(:(:( mój też strasznie to przeżył , dostałam tez skierowanie do Instytutu Hematologii na szczegółowe badania oraz dla mnie i dla męża skieowanie do kliniki badań genetycznych , jak wydobrzeję to będę szukać gdzie w Polsce najkrócej się czeka bo w takiej Wawie to i rok czasami , może się uda gdzies szybciej .

Pora się pożegnać , wszystkiego dobrego dziewczyny , trzymajcie się :) mam nadzieję że żadnej z was nie spotka mój los :)
 
Ja mam dziewczynkę a wyszło mi ze powinnam mieć chłopca, teraz wychodzi dziewczynka a może będzie chłopiec :) chciałabym :)
 
Magdziocha kochana tulę Cię mocno i trzymam mocno kciuki. Co do badań genetycznych bardzo szybko można zrobić to w Krakowie w szpitalu dziecięcym na Prokocimiu. Jeśli bedzie taka potrzeba dowiem sie wszystkiego jak to wyglądało, bo siostra z mężem robili. Trzymaj się ciepło i myślami jestem z Tobą !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
Dziewczyny a co sądzicie na temat chińskiego kalendarza płci dziecka? Mi się nie sprawdziło z 1 dzieckiem ale moim wszystkim koleżankom tak..hmm ciekawe..
A wiecie co ciekawego zobaczyłam na forum bo zawsze wchodzę z telefonu ale normalnie przez internet na stronę nie z aplikacji i jak włączę obrót ekranu i trzymam tel poziomo to widzę Wasze suwaki a jak pionowo to ich nie ma heh Zobacz załącznik 761082 Zobacz załącznik 761082 Zobacz załącznik 761082

Chyba mało szczegółowy ten kalendarz :p bo cieżko uwierzyć, ze wszystkie kobiety w wieku 25 lat, które zaszły w ciąże w maju bedą miały dziewczynkę :D myślę, ze jest 50-50% ze sie potwierdzi ;) no i co z bliźniakami ? :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
Jestem już po wizycie, niestety ale diagnoza sie potwierdziła - ciąża obumarła 2-3 dni temu :(:(:( jutro kładę się do szpitala , będą mi robić łyżeczkowanie , aż mam ciary , na poczatku były łzy i wielki żal że nzowu mnie to spotyka, teraz po kilku godzinach już jakby lepiej ale jutro pewnie na nowo wszystko odżyje :(:(:( mój też strasznie to przeżył , dostałam tez skierowanie do Instytutu Hematologii na szczegółowe badania oraz dla mnie i dla męża skieowanie do kliniki badań genetycznych , jak wydobrzeję to będę szukać gdzie w Polsce najkrócej się czeka bo w takiej Wawie to i rok czasami , może się uda gdzies szybciej .

Pora się pożegnać , wszystkiego dobrego dziewczyny , trzymajcie się :) mam nadzieję że żadnej z was nie spotka mój los :)
Ściskam kochana. Wracaj szybciutko z malenstwem na 2017 :*

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie, niestety ale diagnoza sie potwierdziła - ciąża obumarła 2-3 dni temu :(:(:( jutro kładę się do szpitala , będą mi robić łyżeczkowanie , aż mam ciary , na poczatku były łzy i wielki żal że nzowu mnie to spotyka, teraz po kilku godzinach już jakby lepiej ale jutro pewnie na nowo wszystko odżyje :(:(:( mój też strasznie to przeżył , dostałam tez skierowanie do Instytutu Hematologii na szczegółowe badania oraz dla mnie i dla męża skieowanie do kliniki badań genetycznych , jak wydobrzeję to będę szukać gdzie w Polsce najkrócej się czeka bo w takiej Wawie to i rok czasami , może się uda gdzies szybciej .

Pora się pożegnać , wszystkiego dobrego dziewczyny , trzymajcie się :) mam nadzieję że żadnej z was nie spotka mój los :)

Bardzo współczuje trzymaj się! Tulę mocno.
 
reklama
dzięki dziewczyny za wsparcie :)
Magdziocha kochana tulę Cię mocno i trzymam mocno kciuki. Co do badań genetycznych bardzo szybko można zrobić to w Krakowie w szpitalu dziecięcym na Prokocimiu. Jeśli bedzie taka potrzeba dowiem sie wszystkiego jak to wyglądało, bo siostra z mężem robili. Trzymaj się ciepło i myślami jestem z Tobą !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[

narazie podzwonię do Warszawy , Łodzi , Lublina i Białegostoku bo tu mam najbliżej ale jeżeli będą odległe terminy to zgłoszę się do Ciebie to podpytasz siostry :) dzięki wielkie :)
 
Do góry