reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Witam. Moje plany na dziś to siedzenie w domu :) mam takie pytanie. Czy wy też macie taki problem z siarą ? U mnie pojawiła się już w 6 miesiącu a obecnie mam wrażenie że to już nie do końca normalne bo wypływają na prawdę spore ilości tego.
 
Miciur-ka to zdążyliście w ostatniej chwili sobie porandkować ;) ja cały czas liczę na to, że zdążymy jeszcze pójść do kina, ale najbliższa okazja będzie dopiero w tygodniu, w którym mam wyznaczony termin na cc :p
la_nina ale mąż ma jakiś służbowy wyjazd? Tzn. koniecznie musi jechać?
rozmaryn ja bym z kolei zjadła big maca :D
sojnabig nie dziwię się, że się boisz, słysząc dźwięki dochodzące z porodówki. Ale na pewno sobie poradzisz, a strach nie pomoże - staraj się nastawiać pozytywnie :)
Iza181 niestety nie pomogę, bo mnie siara nie wypływa...

U nas pogoda zmienna niczym kobieta - najpierw od rana padał deszcz, później deszcz ze śniegiem, a na końcu śnieg :p jak patrzę za okno, to nie chce się z domu wychodzić, bo się ciapa zrobiła, więc dzisiaj chyba siedzę w domu cały czas. Książkę sobie jakąś poczytam, loty obejrzę. Jutro może pójdę do położnej środowiskowej, zapytać jak to będzie wyglądało po porodzie - czy mam do niej dzwonić, czy jak. Na szczęście mam do przychodni kilka kroków. No i muszę odebrać wyniki z krwi, na ostatnią już wizytę u gina w tej ciąży :)
 
Iza ja nie mam... wiem ze sporo kobiet tak ma.

Sojna zobaczysz jak ruszy to pare godzin i bedzie po sprawie, pozniej hormony zrobia swoje i szybko zapomnisz ta końcówce :)
Powodzenia!!!

Ja dzis chyba tez relaks, powinnam do hm podjechać po stanik do karmienia bo nie mam... ale cos mi sie nie chce....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam niski próg bólu i przy pierwszym porodzie darłam się okropnie. Teraz postanowiłam, ze jak da radę to skupie się na oddechach podczas skurczów i przyznam, ze udało się i uważam, ze trochę traciłam energię przez krzyki. Ale każda kobieta jest inna i niektórym krzyk pomaga rozładować stres czy emocje. Sama będziesz wiedzieć, ci dla Ciebie najlepsze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyobrazcie sobie, że wczoraj dziewczyna urodzila tu martwe dziecko. I jak ja mam się nie stresować...?:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Sojna takie rzeczy się niestety zdarzają :( na pewno ciężko o tym nie myśleć, ale twój stres nie jest dobry ani dla ciebie ani dla dzidziusia. Już niedługo będziesz mieć maluszka ze sobą i to całe czekanie będzie tylko wspomnieniem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heyka ;)
U mnie na dziś planów brak, pogoda nie sprzyja wiec pewnie w domu przesiedze.
W piątek wyciągnęłam męża do kina ;) fajny film ale faktycznie trochę niewygodnie już jest tyle siedzieć w takiej pozycji :p
Mój M sobie wymyślił wymianę drzwi w całym domu wiec mamy sajgon i trochę roboty... oby się wyrobił przed porodem :D
Już zaczęłam puchnąć :/ nogi i palce u rąk :( ledwo zginam-niefajne uczucie :/
Sojna nie dziwie Ci się ,że już świrujesz, pobyt w szpitalu to nic fajnego :/ oby szybko to poszło bo ileż można :p
Ojej to straszne z tym dzieciaczkiem :(
 
reklama
Sojna nie mysl o tym. Badz dobrej mysli odnośnie porodu.

Mi założyli balonik..rany inaczej sobie to wyobrazalam.. dziwnie chodzic jak ci coś zwisa miedzy nogami i sie o te nogi obija.. czuje jakbym penisa miala hehe oczywiscie dostalam ataku śmiechu u lekarza bo bylam ubrana w leginsy i bluzke i mowie ze jak ja mam założyć te ciuchy jak mi to tak zwisa ;) ogólnie lekarz mlody i przystojny i z mega poczuciem humoru ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry