reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A co do dużych dzieci. Dzisiaj jedna pani pobiła mój rekord i urodziła chłopca 4650.
ale to jest chłopiec, a chłopcy z natury więksi ;) moja teściowa drugiego syna urodziła 4800 ;) a i tak podejrzewam, że z forumowych dzieci będziesz w czołówce :D ja moją obstawiam między 3500-4000 (choć ostatnio widzę, że podrosła sporo, a tu jeszcze tydzień ma do podrośnięcia o_O)
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) bylam na la la land - wysiedzialam 2.5 h nawet w toalecie nie bylam, na koncowce juz myslalam ze nie wyrobie. Ale film ok, troche taki wydluzany ale Gosling yes super wiec bylo warto;) aha chipsow sie obzarlam i mialam zgage w nocy.

Ja tez tak czytam o tych terminach i wywolaniach ... ja tam sie nie strsuje. Jestem Mama szyjkowa i tutaj juz pisalam, ze mam wczesniaka, druga ciaza lezaca 3 miesice, ta w miare ok troche polegiwalam w styczniu, a od sierpnia prowadzilam bardzo oszczedny tryb zycia. Wiec ciesze sie z kazdego dnia, kiedy moge teraz chodzic, wyjsc na spacer na plac zabaw z prostych rzeczy, bo drezenie o kazdy Dzien ciazy tez juz przezywalam.
A porod kiedys przyjdzie, tak czy siak- Sam albo wywoalny. Wazne aby z dzieckiem i mna bylo ok, reszta sie dla mnie sie nie licZy.

A jakie plany macie na dzis?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
idę dziś po południu do bratowej na imieniny :)
moja bratowa też była na la la landzie i też mówi, że Gosling super :D
 
My się dziś wybieramy na 1-sze urodzinki kolegi Jasia i Zosi :)
Pogodę mamy fajna, będzie już z 8 stopni na plusie i nawet słońce wyszło wiec może się na spacer niedługo wybiorę z dziećmi. Mąż mnie ostatnio doprowadza do szału wiec niech sobie sam siedzi w domu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My narazie nie mamy planow, na zew pada snieg+deszcz, malozachecajace. A z drugiej strony jest kilka rzeczy do kupienia na liscie, wiec pewnie maly shopping. Poza tym sauna, ksiazka i nudy :p
 
Witam.
Dziś odstawili nam lampy, jutro kontrola i jest szansa na wyjście do domu, proszę o kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
O tak wyżywienie w szpitalach, książkę by można pisać. Standardy śniadaniowe 5 kromek chleba, 3 plastry wędliny [emoji23]obiad jeszcze jako tako, kolacja powtórka ze śniadania. Ale najlepsze jest to, ze kolacja jest koło 16:30, a śniadanie koło 9:00. Wiec jest spora przerwa między posiłkami [emoji51]
JA CHCĘ DO DOMU [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agatucca ja zawsze w szpitalach chudnę jakieś 5kg, więc jest jakiś pozytyw ;):D
kciuki mocno zaciśnięte :)
 
Do góry