reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Jenny ja ostatnio miksowalam trzymajac miskę na brzuchu i mialam wrazenie, ze maleństwo mialo taka frajde jak nigdy [emoji1]

Dziewczyny jak samopoczucie? I jak mija niedziela?
 
reklama
Ja odpoczywam po wczorajszym dniu. Moze na zakupy wyskocze

Wzielam na rece mojego 3latka, bardzo sie zdziwl bo go nie nosilam od sierpnia, czuje ze powli do ludzi wracam ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska - niezle wibracje maluchowi zafundowalas :D

No wlasnie Barnek, ja chyba tez jakos w lecie nosilam synka, potem mi plecy siadly i juz nie pamietam jak to jest..
My bylismy w lesie, oni pozjezdzali na sankach a ja sie wspielam na gorke kilka razy - urodzic to nie urodze po takim wspinaniu ale pewnie zakwasy jutro beda :p
 
Monsku zrobiłam to tak nie do końca świadomie [emoji1] No ale musialo jej sie podobać.

Barnek powodzenia w zakupach, ja mam dzisiaj kompletnego lenia.. Zresztą jak zwykle ostatnio [emoji19] Znaczy się na przekór reszcie Tobie końcówka ciąży służy? [emoji4]
 
Powiem wam że czuje dosyc silny ból momentami, troche krwawie i miałam na podpasce dziwne cos.. moze to kawałek czopu, nie mam pojęcia.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kosik... wiesz krawienie to czesto poczatek ;) Trzymam kciuki, moze w nocy urodzisz:)

Klauduska sluzy jak sluzy poprostu tyle sie oszczedzalam to juz mi teraz wszytsko jedno ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim. U nas dzień mija za dniem. Czas tak szybko leci. Zaraz będzie 3 tygodnie po porodzie, a ja mam wrażenie, że to było wczoraj. Mały ładnie je, butli prawie już nie dostaje (czasami jedna w dzień 30ml). Tylko, że wciąż je cyca z kapturkiem czy nakładka. Próbujemy bez, ale albo jest awantura albo zaciska usta albo jak już złapie to pójdzie spać i koniec imprezy. Moje sutki w dodatku wciąż nie są duże, ani wyciągnięte. Czasami myślę, że nie uda się bez tych nakładek... może któraś z mamuś ma jakiekolwiek doświadczenie z nakladkami? W szpitalu i położna i ta pani poporodowa mówiły, że jak mały nabierze sił i już będzie ładnie ciągnął to odstawić. Tylko jak to zrobić jak ten mały łobuz nie chce i koniec?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulinka ja z kapturkami nie karmilam, ale slyszlam o stoponiowym przycinaniu nakladek. Wiec moze faktycznie jak sily juz i wagi nabierze probuj przycinac ten plastik, az calkiem sie go pozbedziesz.

Dziecko sutkow nie ssie tylko pierś, musi jak najwiecej w paszczy mieć, szeroko buzia otwarta, i sutek w środku i jak najwiecej otoczki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
kosik_3 może już bliżej, niż dalej :)
kasiu_linka ja niestety nie pomogę, dopiero będę zbierać doświadczenia ;)

U nas dzisiaj leniwie - książka, tv, leżenie :p
 
reklama
Barnek może to być dobry sposób z tym przycinaniem [emoji4] napewno będziemy próbować. I wiem, wiem trzeba jak najwięcej otoczki do buzi. I tak robimy. Tylko gdy przystawie małemu do buzi ta nakładkę to je jak szalony, a cyca nie chce. Nakładka ma właśnie takiego długiego jakby sutka a mój jest taki mały (choć już są trochę większe niż jak byłam jeszcze w ciazy) i tak pomyślałam, że może jednak ma to jakieś znaczenie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry