reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sojnabig - czyli czekasz do poniedzialku na kolejne dzialania i decyzje lekarzy? Pewnie bedac w domku szybciej by to wszystko postepowalo, zawsze to wiecej ruchu. Oby ten poniedzialek byl juz dniem kiedy najpozniej powitasz Maluszka.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig - czyli czekasz do poniedzialku na kolejne dzialania i decyzje lekarzy? Pewnie bedac w domku szybciej by to wszystko postepowalo, zawsze to wiecej ruchu. Oby ten poniedzialek byl juz dniem kiedy najpozniej powitasz Maluszka.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie czekam do poniedziałku co postanawia :( też tak myślę, że w domu by to szybciej ruszyło. Tu też staram się nie leżeć, chodzę po schodach no ale ile można :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj tez jak glupia po schodach chodzilam na 10 pietro, az sie ludzie dziwnie patrzyli :-) myslalam ze jakies skurcze beda a tu nic cisza. W poniedzialek mam wizyte to czegos sie dowiem ale podejrzewam ze nic sie nie ruszyło. Zycze Ci duzo cierpliwosci jeszcze w tym czekaniu i zeby jak najszybciej sie skonczylo

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry