reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Coraz więcej mamuś tuli już swoje dzieciaczki[emoji5] gratuluję i dużo zdrówka życzę. Oczekującym i tym w trakcie - lekkich porodów.
U nas Adaś śpi i je. Taki grzeczniutki i kochany[emoji173]. Tylko się martwię o karmienie piersią:sorry:. Położna kazała mi go odstawić bo zaczął spadać z wagi. Dopóki nie dojdzie do wagi ok 3 kg muszę ściągać pokarm i karmić z butelki żeby kontrolować ile wypija.
U mnie też mały spadał z wagi - okazało się ze wędzidełko do podciecia (idziemy w środę podciac), ja nie odstawiłam od piersi, tylko daje najpierw piers a później resztę odciagam laktatorem i daje z butli , po prostu wiem ze on nie opróżni do końca bo takiego ruchu językiem nie ma, ale jak laktatorem działałam wcześniej to mniej więcej wiem ile mam ;) ,

Kazali mi mm dokarmiac, kupiłam ale staram się moje dawać

Jagódka - powodzenia ! Obu szybko poszło :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry