reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Zaraz mnie coś trafi, w wannie skurcze co 7 minut trwające minutę, wyszłam z wanny przerwa 15minut. Chyba do gina zadzwonie, niechże do mnie zajrzy jak jest w szpitalu, bo zwariuję

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sojna... zenada. Ciekawe czy komus ze swojej rodziny by tak powiedzieli albo chcieliby zeby ktos ich tak potraktowal. Chyba w dzisiejszych czasach zapominaja troszke o tym, ze to my wszyscy ich utrzymujemy bo sluzba zdrowia nie jest za darmo tylko co miesiac placimy na ten cel zlote monety.
 
Sojna - przykre, że musiałaś usłyszeć takie słowa, to moim zdaniem jest tzw. chamota /znieczulica. Ja w sytuacjach, które nie są "komfortowe", staram się przechodzić do sedna / realizacji swojego celu - moim zdaniem w tym przypadku celem jest potwierdzenie, że z Tobą i dzieckiem jest wszystko OK, trzeba na tym się skupić i nie ważne co mówią inni... Ludzie są różni, czasami mówią pewne rzeczy bo np. nie zdają sobie sprawy, że mogą sprawić komuś przykrość, celowo chcą zranić, zero empatii .. Trzymaj się i jeśli możesz i masz jeszcze siłę to rób swoje np. miło i stanowczo postaraj się wypytać, poproś o poradę i odpowiedź jakie są następne kroki...
 
Dajcie spokój, czekam tylko na nową zmianę, bo z tym lekarzem w ogóle nie da się gadać... On mi powiedzial "nie wiem jak to będzie, może któregoś ranka wpadniemy na pomysł żeby podać kroplówke"...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przede mna jutro piekny dzien :) jade do szpitala umawiac sie na rozwiazanie a potem tam gdzie kazda kobieta dostaje oczoplasu - do Ikei :D dobrze ze choc ten sklep jest ogromny i przejscie go zajmie mi z 3h, to przynajmniej po drodze sa lozka, fotele, kanapy, krzesla i pod pozorem testowania bede na nich zalegac :) chyba zabiore suchy prowiant na te wycieczke. To ostatni punkt na moje liscie pt. "Co chce zrobic przed porodem" :) zostanie mi 12 dni wiec chyba rozszerze jednak te liste.do upiecia jeszcze 27m firan i zaslon ale moze jednak w tym mi ktos pomoze :p
 
Do góry