reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

La_nina - ja bez suchego prowiantu już nigdzie się nie ruszam :biggrin2: ja jakiś czas temu też miałam akcje w meblowym "testowanie kanapy na leżąco" jak już nie dawałam rady chodzić, po chwili odpoczynku "czułam się jak młody bóg" :D
 
reklama
Ja od 2:00 w nocy okupuje WC, zastanawiam się czy to już. Brzuch boli ale cały, ja się na maxa czyszczę. No spe zwymiotowalam, po wannie ciut lepiej. Czekam aż M wróci z pracy i jadę na KTG tu na miejscu ale jak coś wyjazd to do siebie do szpitala.
Masakra jak się motam.
 
Sojna:O wpadną na pomysł?! No co za bezczelny typ! Ja nie wiem co Wy macie za personel w szpitalach, ale u nas nikt chyba nawet nie pomyśli, żeby się tak odezwać do pacjenta. Bardzo przykro jest słyszeć, że jeszcze istnieją tacy "lekarze"
 
Sojna:O wpadną na pomysł?! No co za bezczelny typ! Ja nie wiem co Wy macie za personel w szpitalach, ale u nas nikt chyba nawet nie pomyśli, żeby się tak odezwać do pacjenta. Bardzo przykro jest słyszeć, że jeszcze istnieją tacy "lekarze"

Tak, że może WPADNĄ NA POMYSL. 10 minut byłam z nim w gabinecie i bez kitu, wyszłam zaplakana... Mój M oczywiście zrobił borute na cały oddział :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i miał rację, ja bym pewnie nie wytrzymała i go opier***iła, żona mu nie daje, że się na pacjentkach wyżywa? Przytulam kochana, oby jutro był ktoś bez problemów psychicznych na dyżurze.
 
No i miał rację, ja bym pewnie nie wytrzymała i go opier***iła, żona mu nie daje, że się na pacjentkach wyżywa? Przytulam kochana, oby jutro był ktoś bez problemów psychicznych na dyżurze.

Dziękuję :* mam nadzieję, że rano na obchodzie będzie rzeczywiście ktoś normalny.. Niestety ten zjeb ma dziś całodobowy dyżur ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig współczuję konowala. Debil. Obyś rano trafiła na normalnego i urodziła.
U nas właśnie wywalili ordynatora za olewanie pacjentek ale ja i tak mam tam na pieńku za pysk i za to, że uciekłam rodzić do innego szpitala syna. Także czekam jak mnie tam dziś powitaja. Na szczęście 20 km dalej mam umówiony inny szpital. Na samo KTG nie chce jechać bo warunki dzisiaj u nas do dupy, pełno śniegu i ciągle wypadki. Pojadę tam jak się okaże, że rodzę.
 
Rozmawiałam z lekarzem, powiedział, że mam nie patrzeć na pessar, tylko jakby było regularnie, to przyjeżdżać. Oczywiście się ze mnie pośmiał, bo powiedziałam, że mam paranoję, że to nie spadnie i się zassał. Jak mu powiedziałam, co ile i jakie mam skurcze, to dał mi do zrozumienia, że do poniedziałku raczej nie wytrzymam i to już może być czas na poród.
 
reklama
sojnabig ale ludzie pracują w tych szpitalach. Zastanawiam się, na kogo ja trafię. Ale widocznie z niektórymi nie da się rozmawiać spokojnie i trzeba na chamstwo odpowiedzieć chamstwem :/
.jagódka widocznie i Twój czas się zbliża :)
Jak tam Agatucca?

Ja byłam dzisiaj na wizycie i KTG. Mała na razie nie pcha się na ten świat. W półtora tygodnia przybyła 0,5kg i waży już niecałe 3300, a to dopiero 36+4. Dostałam skierowanie na CC, jutro jadę do szpitala się umówić. Aha i mogę sobie podać ręce z tymi, które odczuwają ból w kroczu - dzisiaj sporo pochodziłam i myślałam, że nie wejdę po schodach do domu...
 
Do góry