reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ellie trzymam kciuki.
Wczoraj i ja miałam skurcze dosyć mocne, ale kąpiel i nospą pomogły i noc minęła znowu cudnie, bez pobudek. Od paru dni mam częste bóle takie właśnie jak na okres, myśle ze macica zaczyna intensywnie ćwiczyć. Jutro rano mam lekarza wiec zobaczymy, co tam się zmieniło od ostatniej wizyty.
Przyznam, ze chodzenie juz mi sprawia trudność. Wczoraj na spacerze z psem, co chwile musiałam stawać, bo brzuch twardy się robił i miałam wrażenie parcia na krocze. Przekręcenie się z jednego boku na drugi to juz nie lada wyczyn. Mam nadzieje, ze to juz ostatnia prosta i niedługo zobaczę synka.
Jagódka gratulacje dla cioci[emoji1]
Kasia. Zosia wywar rzeczywiście na bogato, a z czym podajesz? Z makaronem? Aż mi zapachniało



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie trzymamy [emoji110]️

Jagódka gratulacje :) teraz jeszcze tylko musisz mama zostać :)

Ja dziś zaliczyłam fryzjera. Także stopy, włosy i brwi zrobione. Normalnie szykuje sie jak na wojnę [emoji23], ale wolę wszystko ogarnąć przed bo niewiadomo jaki ten moj syn bedzie wymagający [emoji23] i kiedy pozwoli wyjsć mamie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez jestem ciekawa. Podobno tylko 5% szans.

Tez ostatnio wlosy ufarbowalam i stwierdzilam ze teraz to juz jestem gotowa :-) z kazdym dniem bardziej sie niecierpliwie a tu jeszcze 10 dni do terminu a moze być jeszcze wiecej. Chyba cos w tym jest ze na koncu najbardziej sie dluzy i dni mijaja bardzo wolno.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez jestem ciekawa. Podobno tylko 5% szans.

Tez ostatnio wlosy ufarbowalam i stwierdzilam ze teraz to juz jestem gotowa :-) z kazdym dniem bardziej sie niecierpliwie a tu jeszcze 10 dni do terminu a moze być jeszcze wiecej. Chyba cos w tym jest ze na koncu najbardziej sie dluzy i dni mijaja bardzo wolno.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się że na koniec najbardziej się dłuży:/ mi zostało jeszcze 8 dni i też nie mogę się już doczekać ;) wczoraj wszystko tak ładnie się rozkrecalo a przez noc przeszło. Ellie powodzenia :) ;)
 
Do góry