reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

.jagodka ja wiem, wiem. Potem wpisalam sobie sama dane i mi wtedy inna data wskoczyla. Ok, nie zagłębiam sie w to bo ten moj lekarz za kazdym razem mówi, że będziemy się trzymać innego terminu [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asienka pewnie tak ;d

Monsku hahaha jasne [emoji23] Pamiątka na całe życie dla młodego [emoji23][emoji23]

.jagodka hahaha ciekawe czy w ogole bym sie w niego zamieściła [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wszystko na plus. Mały w czwartek miał już 2780g. Coraz lepiej je. Póki co nie ma jeszcze tyle sił by ciągnąć samego cyca i używamy nakładki, ale najważniejsze, że je już tylko moje mleczko i to każdego dnia coraz więcej z piersi, a coraz mniej z butli. Jak przekroczymy 3kg to spróbujemy odstawić butelkę. Nasz okruszek jest bardzo grzeczniutki i wciąż trzeba go wybudzać na jedzonko.
U mnie hormony szaleją, płacz przeplatany śmiechem, radością i wielkim zamartwianiem się o synka. I jeszcze to uczucie, że nie ma go już w moim brzuchu... mimo, że leży obok mnie i przygląda się tymi swoimi dużymi oczkami....
Życzymy Wam wszystkim dużo zdrówka i oby te ostatnie tygodnie mijały spokojnie i bez problemów [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też dziś spróbowałam nakładki na cyca i o dziwo przysłał się, byłam w szoku:szok: bo jak przystawiałam do samej piersi to średnio łapał. Ten dziubek ma taki malutki. Butlę jak mu daję to też muszę stymulować i robić przerwy bo raz nie ma siły by ciągnąć a raz się dławi mlekiem. I też jak ty daję mu swoje odciągnięte. Twój już ładnie waży a z jakiej wagi startował ? Mój ma 2300.
 
reklama
Ale dziś naskrobałyscie a ja cały dzień leniuchuje :p

Dziewczyny, wczoraj wieczorem i w tym momencie dziś wieczorem też, młody przechodzi samego siebie. Dawno nie był aż tak bardzo aktywny, to co on wyprawia w tym brzuchu to przechodzi ludzkie pojęcie... Wczoraj naczytalam się o owinieciu pepowina itp bo przez dwie godziny makabra była jak intensywnie się ruszal. Dziś już był dzień jak codzień aż do teraz, znów powtórka z rozrywki, nie wiem o co chodzi :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry