reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Asia3003 ja planuję rodzić przy mojej gin prowadzącej i myślę dać jej 200zl extra.. Podobno całkiem inna jest, bardzo opiekuje się pacjentka i wszystko naj; raczej krytykuje takie zachowanie ale to mój pierwszy poród i wolę mieć zapewnioną opiekę.



Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka

Marzenka Extra 200zl ? A za co? Za to ze swoja prace wykonuje....
tez tak 200 zl extra dostajesz jak w pracy cos zrobisz? ja dostaje bonus od pracodawcy raz na rok za dobra prace, a nie od klientów.

Nie popieram takiego dawania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Barnek cały czas biję się z myślami bo jak już wspomnialam - nie popieram ale... Jeszcze mam parę dni więc przedyskutuje z M.

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Marzenka moim zdaniem to też bez sensu. Bardzo nie podobają mi się takie gratyfikacje dla lekarzy, bo potem oni sami oczekują czegoś extra za swoje normalne obowiązki- a ludzie się dziwią, jak sami ich tego uczą. To ich zas**ny obowiązek, ja już sporo kasy wydałam na gina przez te 8 lat gdy się u niego leczę, wszystkie ciąże tam prowadziłam, zostawiłam u niego dużo pieniędzy . Poza tym 200zł - serio? Co to dla nich jest? Bo dla mojego to 20-30 mniut pracy...
 
No to lepiej sobie odpuść, a jak pójdziesz na kontrolę po połogu to możesz podziękować, czy kupić czekoladki - zawsze to lepsze niż dziwna kwota, aczkolwiek też nie pochwalam..
 
reklama
W takim razie skoro uważacie że to głupie to czemu same chodzicie prywatnie do lekarzy i im płacicie ? :) myślę że po to żeby mieć lepszą opiekę i o to właśnie też chodzi Marzence

Iza spokojnie :D to zupełnie co innego płacić za umówiona wizytę, prywatnie, gdy wiem czego oczekuje. Płacenie ekstra za to co i tak należy do obowiązku lekarza to raczej łapówka. Chyba nie uważasz ze jak nie zapałce w szpitalu lekarzowi przed porodem to on ma prawo mnie gorzej leczyć albo traktować? Tak jak Jagódka pisze, uczymy sami (pacjenci) lekarzy ze lepsza opieka należy się tym co ekstra placa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry