reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

To ja, przyznaje sie :( i co gorsze nie pisalam... ale zjadlam jeszcze taka pyszna krucha babeczke z kremem... mam wyrzuty sumienia ze wzgledu na cukier ale naprawde sie pilnuje odkad sie dowiedzialam o cukrzycy a dzisiaj peklam...

Trudno zjadłaś, stało sie. Teraz nie ma co sie juz obwiniać. Czasu nie cofniesz a nerwy, smutek nie służą ani Tobie ani brzdącowi :)
Jutro już nie jedz:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Turluturlu- bedzie dobrze :) nawet jesli juz nie rosnie to z Toba tez jej bedzie dobrze ;)
Miciur-ka - powodzenia :) czekamy na niespodziankę.
Klauduska - ja nie wiem niestety , moze stety jak wyglada skurcz...
 
..

Zachciało mi się iść na basen jutro, a mąż mi napisał, że będzie zazdrosny, ze wszyscy faceci będą widzieć mnie z brzuszkiem i lepiej jak zostaniemy w domu a on mnie wymasuje w zamian [emoji29] Pomóżcie zrozumieć faceta?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój też zazdrosny [emoji6]

U mnie lekarz zawsze podaje minimalną wagę, podkreśla, że tyle maluszek ma na pewno i że może mieć do ok 600g więcej...

Mój gin podaję wagę min co wizytę plus ile może być więcej, w poprzednich ciazach mi się nie sprawdziła waga no ale też chodziłam do innego gina
A propos pierwszej wizyty pediatry, to nasza przychodzila na nią właśnie do domu, żeby maluszek niczego nie podlapal w przychodni, ale niestety zmarła i teraz ciężko ogarnąć dobrego pediatre
Miciurka kciuki!

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Całą noc się budziła przez tą nerkę. Nospa pomogła na krótko niestety :-(
Miciurka trzymam kciuki :-) daj znać już po... Ja mam zamiar wytrzymać chociaż tydzień ale zobaczymy jakie na to ma zdanie lekarz.
Co do wizyty pediatry to żadna ściema. W książeczce zdrowia jest nawet miejsce na wpis z takiej wizyty. Przy porodzie podaje się przychodnię do której dziecko będzie należało i tam są wysyłane papiery. Przy Wiktorze nie chciałam żeby lekarz przychodził więc sama pojechałam z młodym jak miał około 2 tygodni.
 
Noc do bani, nie śpię od w pół do trzeciej. Zaraz wstaje i muszę lecieć badania pobrać, mam nadzieje na szybki powrót i wskakuje do łóżka, bo teraz jak wstawać trzeba to mnie się oczy kleją


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po no- spie spałam świetnie, brzuch miękki całą noc. Klaudia już spakowana, właśnie wstała i poszła do babci, więc mogę jeszcze się przespać.
Miciurko- trzymam kciuki!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka Trzymam kciuki ;) Mnie od nowa skóra swedzi... także też czekam co się wydarzy.

Turluturlu Nie stresuj się, sama wiesz ze dzieci to nie maszynki:) moja też nie przybiera tak jak trzeba od 36tyg. Jest drobna. Pomiary lekarza to jedno,a waga dziecka po urodzeniu to drugie.
Mój syn 1 dzień przed porodem miał wagę wyliczona na 2900, urodził się z wagą 3530 i 60cm.

Te skurcze chyba każda z nas wczoraj mordowaly. Mi to nie pomaga ani no spa,ani kąpiel ,a skurcze się nie rozkrecaja tylko tak mordują.
 
Dzień doberek :) ale miałam sen ;) urodziłam po dwóch skurczach naturalnie w domu, a Maluchna była cudowna :D Chyba powinnam spakować torbę do szpitala :D A małżon mnie obudził, bo trzasnął w szafkę głową, którą wczoraj zawiesił w przedpokoju o_O - mówię mu, że jak chciał, żebym poszła z psem i po bułki do sklepu to znam bardziej konwencjonalne sposoby budzenia :D A teraz próbuję dobudzić starszaka do przedszkola o_O
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za dobre słowa.
Zaraz się zabieram z mężem na ktg, spakowałam sobie małą torbę z rzeczami jakby mnie chcieli zostawić na patologii. Musi być dobrze skoro przepływy ok. Gorzej, gdyby w ogóle nie rosła.
Ale oczywiście ze spokojnej nocy nici.

Miciurk-trzymamy kciuki!!!

Dziewczyny, dobrego dzionka!!!
 
Do góry