reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A mnie tak napiernicza nerka że aż popłakałam sie z bólu. Nospa średnio pomogła a po kąpieli jest gorzej... Masakra macie jakieś pomysły?
 
reklama
Rozmaryn Może zaczyna się porod? Że mną na sali była dziewczyna która z kolka przyjechała,a okazało się ze rodzi. Jeszcze mąż krzyczał na nią ze dziecku nie pokupila rzeczy...A ona mu tłumaczyła ze skąd miała wiedzieć ze miesiąc wcześniej urodzi.
 
Rozmaryn może przydałoby się, żeby ktoś Cię obejrzał?
Supermysz, prędzej czy później na pewno:p Ale pewnie później niż prędzej. Aczkolwiek męczące to jest i niebyt miłe.
 
Ja zauwazylam, ze ostatnio smakuje mi najbardziej cos fresh: salatki, owoce, smoothie i generalnie ciagle chce mi sie pic.

Ja mam to samo :) owoce, sałatki owocowe albo warzywne, jogurt owocowy ale robiony nie gotowy ze sklepu, kapusta kiszona, ogórki kiszone i całe mnostwo picia. A ze wszyscy u mnie chorzy to pije te herbatki imbirowo malinowo cytrynowe żeby się nie zarazić.
U nas w sumie coś tam się dziś działo a teraz już jakis spokój, mąż i Zosia śpią, Jasiek leży koło mnie a ja czytam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulinarnie u mnie dziś domowe burgery wołowo-cielęce i fryty :) Zapas na 3 kolejne obiady ląduje w zamrażarce. O dziwo jak cały dzień miałam zgagę tak po obiedzie mi przeszło.. Pewnie jeszcze się zbiorę do Obi wkrętarkę kupić bo mąż dziś jedną wykończył skręcając krzesła (chce gałki i dekor do szafy Małego dokręcić, żeby zakończyć temat), przy okazji psa na spacer zabiorę. No chyba, że zaraz przysnę na kanapie ;)
 
Baranek nie przechodzi. Chyba zaraz pójdę spać może będzie lepiej.
Jagódka nie ma mowy żebym pojechała do nas do szpitala zwłaszcza że dziś ma dyżur lekarka której nie cierpię.
Jutro po południu w przychodni przyjmuje mój lekarz jak nie przejdzie to pójdę. W sumie w piatek rano mam wizytę to wspomnę o tych nerkach.
 
reklama
Ja wcześniej jadłam chrupki kukurydziane, teraz wcinam rafaello - mnie niestety ostatnio ciągnie do mniej zdrowego jedzenia. Staram się wtedy zjeść jakiś owoc lub warzywo, ale nie zawsze wychodzi ;)
 
Do góry