reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No właśnie - coś dzisiaj cicho ... ja w nocy spałam tylko 2 godziny, a potem przewracałam się z boku na bok... nic nie pomagało: telewizja, czytanie ... potem dopiero ok. 6 rano usnęłam na parę godzin, co spowodowało, że popołudniu nadaję się do życia ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Cicho przed burza;) a tak serio to ja nawet noc ok przespalam i dzis w koncu sie do pracy przed kompem zebralam. Siedzialam od 13 prawie do 16, i mnie teraz niemilosierne skurcze lapia.... krzyz boli okrutnie.

Dzis u nas racuchy z jablkami Jadlam przed chwila i juz pewnie do sniadania nic nie rusze....

Przeziebiona jestem okropnie i nie chce rodzic na dniach bo rady chyba nie dam :( tak sie kiepsko czuje.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeeej jak ja się cieszę, że mój jednak nie ma oporów co do seksu :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moj tez nie ma, tylko u nas raz wystarczy i od razu porod. Tak bylo przy drugiej ciazy...wieczorem seks w nocy skurcze, o 10 na Drugi Dzien urodzialam. A ze teraz rodzic nie chce, bo przeziebiona jestem to tez sie dotknac nie daje ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tylko podjadam i mam zakaz rodzenia do końca tygodnia, bo mąż wyjechał i musi skończyć kilka projektów jeszcze przed tzw. wybuchem :D Teraz oglądam CNN i patrzę co słychać w świecie ;) Generalnie dzisiaj u mnie leniwie, ale podobno mam korzystać z tych chwil i maksymalnie odpoczywać ... jedyne co udało mi się dziś załatwić to uzgodnić z HR jakie dokumenty mam dostarczyć po porodzie (wniosek i załączniki)
 
Mnie dziś męczą skurcze strasznie... ehh
od wczoraj jakaś ciągle głodna jestem ! najgorsze jest to, że wcale nie moge tak jeść przez tą dietę cukrzycową :( trzeba pilnować godzin i wielkości posiłku wrrr staram sie wodą zapijać ale średnio pomaga ;) odliczam tylko minuty do następnego posiłku :p
 
Odnośnie podjadania ... Ja jak nie mogłam w nocy spać, to pomiędzy przewracaniem się z boku na bok kilka razy zaczaiłam się do kuchni po płatki (wcinam je tak na sucho już od kilku miesięcy) ;)
 
U mnie najgorzej jest rano o 5, bo wtedy wstaję żeby wziąć tabletkę i tak niemiłosiernie burczy mi zawsze w brzuchu ale walczę ze sobą żeby nic nie zjeść bo bym się niepotrzebnie rozbudziła :p
 
reklama
U mnie też dość leniwie. Odebrałam Klaudię, zaliczyłyśmy piekarnię, paczkomat i przy okazji tesco - tak dawno już nie byłam w supermarkecie - szok. Wyhaczyłam Wiktorowi skarpetki, kurtkę i sweterek;) Potem usmażyłam naleśniki, a teraz leżę i się byczę. Cały dzień mam te skurcze co 30-40minut..
 
Do góry